Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavaró tényező ez egy kapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tetszik nekem egy lány, én is bejövök neki, volt már randink, szóval eddig minden jól alakult. Viszont van egy problémám, hogy tinédzser koromban kicsit pattanásos voltam, ami az arcomról már eltűnt, de a hátam olyan maradt, nem is kicsit. Bőrgyógyásznál is voltam, de nem jutottam előrébb. Nem is vagyok nagyon tapasztalt lányok terén, ezért tartok tőle, hogy ha esetleg meglát félmeztelenül akkor mit fog reagálni.. ha valaki kér, esetleg linkelhetek neki képet privátban, bár a fényviszonyok miatt nem látszik teljesen, de ha kér valaki, azt kérem hogy őszintén mondja el, hogy mennyire gáz, és hogy van-e esély rá, hogy emiatt kiábrándul-e belőlem a lány. köszönöm

20/F


2013. márc. 11. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pár ragya nem lehet kiábrándító, pláne nem, ha nem az arcodon van.
2013. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj!
2013. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, de itt nem csak pár van...
2013. márc. 11. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt aztán nem ábrándulnék ki. 22L
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Marhaság emiatt rágódnod! Ha odáig eljuttok, ilyen apróság nem fogja zavarni.
2013. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszi:)
2013. márc. 11. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna... mindenkinek van egy kis szépség hibája... van akinek nem is olyan kicsi.:D .. akinek meg semmi, az már barbi....
2013. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy emiatt kiábrándulna. Idővel biztosan te is észreveszel majd 1-2 hibát a lányban és ebben nincs is semmi baj. Először mindenki tökéletesnek tűnik, aztán kiderülnek a hibák és akkor erősödik meg a kapcsolat :)


20N

2013. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így lesz, és köszi:)
2013. márc. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!