Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el azt valaki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el azt valaki, ha fiatalon nem akarom kitombolni magam?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodós a kérdés, még ha úgy is tűnik elsőre. Csak már több irányból megkaptam ezt a megjegyzést, mikor elmondom, hogy én 18 éves létemre komoly kapcsolatot keresek, ami minél tovább tart, akár életem végéig (jó, tudom mit gondoltok most) ha olyan a partner és annyira kijövünk, passzolunk.


Semmi nem hajt arra, hogy kitomboljam magam és váltogassam a partnereket, kipróbálgassam magam mielőtt elkötelezem magam. Nagy gond? :)



2013. márc. 10. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Ezt én is írhattam volna.

Szerintem amúgy azért,mert nem képes sok ember felfogni,hogy nem mindenki olyan és gondolkodik úgy,ahogy ő

2013. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbben úgy gondolják, hogy akkor talán majd később jön elő benned a késztetés a tombolásra.


De nem gonoszkodásból, de ennek a kérdésnek kb. az a látszata van, hogy most azt várod, hogy mindenki elmondja, hogy mennyire érett és normális gondolkodású vagy.

Egyszerűen annyiról van szó, hogy te ilyen vagy, másnak meg pont az a jó, ha kitombolja magát kicsit.:)

2013. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

mindenki más, sok ilyen van csak Te nem tudsz róluk

nem gond, azt csinálsz, amit akarsz N

2013. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Minden nickneveddel kiírsz valami hasonló kérdést? Amúgy meg senki nem ítél el: azt a bíróságok szokták. Vannak emberek, akik nem értenek egyet ezzel a mentalitással, mások - mint jómagam - igen.
2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4-es: Nem tudom mire gondolsz, pontosan ilyen kérdés most írtam ki először tudtommal.
2013. márc. 10. 22:17
 6/22 anonim ***** válasza:
dehogy gond:D én mindig is útáltam bulikba járni meg folyton inni a "haverokkal" akikben sosem bízhattam...a csajozással pedig szintén úgy voltam mint te...22 éves vagyok és eddig 2 kapcsolatom volt de az egyik 3 évig tartott a másik pedig jelenleg is tart és nem bántam meg semmit...nem csalódtam annyit legalább :) 22F
2013. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
65%
Én nem ítélem el. :)
2013. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 10. 22:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Ismerkedni akarsz? :-D Írj. :-D
2013. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom amit te, és ez nem elítélendő, szerintem inkább becsülendő! Attól hogy más rengeteg pasit összeszed, neked nem muszáj. Tedd azt ami neked jó, ne akarj másoknak megfelelni. 19L
2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!