Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel élőben nem találkoztunk még, de én már láttam, csak akkor ő még nem tudta, hogy ki vagyok. Neten beszélgettünk párszor, nagyon jól kijöttünk és beleszerettem a belsőjébe. Tudom, hogy ez így furán hangzik, de nagyon kedves, értelmes fiú, akivel jól megértjük egymást. Én egész nap rá gondolok, de ő nem tudom, hogy érez irántam, ritkán keres, pedig jókat beszélgetünk, úgy érzem a bizalmába fogadott, sok intimebb dologba beavatott. Volt egy szerelmi csalódása, részleteket nem tudok, de szerintem azóta nem nagyon bízik a lányokban. Én viszont rosszul viselem ezt a helyzetet, szeretném ha több lenne, nem tudom kiverni a fejemből, de mégsem akarok mindig én írni és ráakaszkodni. Alapból is vannak lelki problémái, soksok felszínes barát és szeretném ha tudná, hogy rám számíthat. Szerintetek mit tehetnék? Hosszú távon nem bírom már, így is egyre inkább elszomorodok, el vagyok keseredve. Úgy érzem nem szabadna elszalasztanom a lehetőséget:(

18L, 21F


2013. márc. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Talalkozzatok szemelyesen.
2013. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de mivel egyenlőre abban sem vagyok biztos, hogy komolyan érdeklem, nem hívhatom el én, egyébként is ő a fiú. Ha legalább rámírna mostanság, akkor megpróbálhatnék célozgatni, de nem akarom a nyomulásommal elijeszteni.
2013. márc. 11. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg h nincs e kedve elmenni veled egy baráti mozizásra vagy hasonlóra. Nem biztos h jó ha rögtön lerohabod h járjatok a csalódása miatt.
2013. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kezd a többi dolog rovására menni, hogy folyton azt várom, hogy írjon. Eltereli a figyelmemet, alig birok tanulni is, kedvem meg aztán pláne nincs semmihez
2013. márc. 11. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán megkérdezheted, hogy nincs-e kedve összefutni veled valamikor és személyesen is dumálni, ettől nem leszel kevésbé nő :)
2013. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy álomképbe vagy szerelmes,persze ez még lehet igaz is,ha arra gondolunk volt már rá példa a világtörténelemben.

Mindenesetre igyekezz megbizonyosodni róla,hogy túl tudjál lépni rajta,vagy megmaradni....

2013. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!