Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány batátom akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány batátom akire ráírok hetente max. Háromszór és kb. másnap nézi meg. Ha valamikor összefutunk azt mondja: "szia olyan rég nem hallotam rólad és el is tüntél mi van veled? ". Ez megy minden alkalommal.

Figyelt kérdés
Talán leprás vagyok, hogy nem ír vissza vagy idegesítő? Volt olyan, hogy egy hónapig nem voltam gép elött. Mit csináljak?

2013. márc. 11. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen lány barát az, akire hetente háromszor ráírsz és akkor se ír vissza?

Ha akarsz tőle valamit, akkor beszélj vele élőben. Mi tart vissza?

2013. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt reméli talán, hogy többet nem lát, nem akar veled jópofizni. amikor pedig meglát, előjön ezzel az ótvar szöveggel
2013. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy "batátom"-tól ne is várj többet.
2013. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én minden körülmény között, mégha kéne is, ugyan az vagyok aki vagyok. Év végén meg félévkor szoktam egyedül nyalizni a tanároknak. Sokszór be is vált.
2013. márc. 11. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"batátom" "Háromszór" "hallotam" "tüntél" "elött"


Igen, idegesítő a helyesírásod! Bújd a nyelvtankönyvet! :)


Amúgy valószínűleg nem a "fészbukkon" él, hanem a valóságban! Ott próbálkozz! A beszéd gondolom neked még jobban is menne, mint az írás! :)

Hajrá! :D

2013. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan telóról írtam az egészet!
2013. márc. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!