Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Mit tennétek,ha kezdenétek beleszeretni a legjobb fiú barátotokba,de nem tudjátok,hogy ő is többet érez-e,mint barátság??!Olyan megoldás kellene,ami a barátságot akkor se teszi tönkre,ha a kapcsolat nem jön létre. Válaszaitokat köszönöm.

2013. márc. 12. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én tuti megijednék, ugyanis én is fiú vagyok...
2013. márc. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,hogy ha elmondom őszintén,hogy mi a helyzet megijjed és még a baráti kapcsolat is megszakad..:(
2013. márc. 12. 01:30
 13/18 Christian Death ***** válasza:
0%
Simitsd meg neki a farkát nadrágon keresztül, ettol egybol kimegy a felsô fejébol a vér, és nem tud majd gondolkozni.
2013. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Te meg ásd el magad! Olvasd el mégegyszer mit szeretnék és talán felfogod,hogy nem az a célom,hogy lefeküdjek vele-.-
2013. márc. 17. 01:16
 15/18 Christian Death ***** válasza:
Hát akkor mi a fenét akarsz mást tôle? Barátok már vagytok, mehettek eggyütt ahová akartok..
2013. márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az első mondatomból lekellett volna,hogy essen..!Nem úgy megy az! :(
2013. márc. 17. 02:08
 17/18 egy sima srác válasza:
Mikor együtt vagytok mindig menj oda melléje közbe-közbe öleld meg stb...Amikor találkoztok mindig nyomj egy puszit az arcára és öleld meg!Buliban meg amit az előttem kommentelő írt az is bevállhat!Sok sikert :)
2013. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez alapból megvan,de köszii.:)
2013. márc. 17. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!