Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért dob ki, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért dob ki, mert nem bízik bennem, de pedig tudja, h szeretem, akkor ez csak kifogás?

Figyelt kérdés

millió mindenben látom rajta, hogy simán látja/tudja hogy szerelmes vagyok belé, hogy szeretem.

szóval nem értem, hogy miért hivatkozik bizalmatlanságra, hogy kidobjon.

(volt, hogy átölelt egy srác, amit mindenki benézett - pedig csak baráti alapon volt -erre hovatkozik)

csak nekem meg olyasmi sejtésem van, h ha szeretne én kétlem, hogy kidobna a fentiek szerint.


szóval ha látod valakin, h téged imád, ki tudnád dobni megbízhatatlanságra hivatkozva, úgy, hogy közben szereted?


nekem sántít ez a dolog nagyon.

jól látom? vagy?


2013. márc. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret mát téged és ez a kifogás.
2013. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet, h meg akarja előzni a nagyobb csalódást, ezért dob

vagy nem érdekled annyira és egy kifogás, bármi lehet, ezt csak tőle tudhatod meg

2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mondtam már neki, h ne hülyítsen, biztos mást akar, én már megvoltam, nem kell a műbalhé


erre csak annyit reagál, nem vitatkozik, van neki véleménye, meg nekem is.


de valahogy nem tudom bemesélni magamnak, hogy el tudjam fogadni az ő véleményét.

2013. márc. 12. 14:24
 4/8 A kérdező kommentje:

csak érdekes az is, h itt sokan a saját féltékenységüket akarják leküzdeni, h működjön a kapcsolat


szóval sehol nem olyat látok, h vki szerelmes, de féltékeny és a szakításon lenne...olyan disszonáns

2013. márc. 12. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

volt már előző kapcsolata? hány évesek vagytok?

ilyenkor sokan abba a hibába esnek, hogy általánosítanak

így ezt innen eldönteni nem lehet, csak vele tudod megbeszélni N

2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ő 29 én 28


eddig meg arról beszélt, h családalapítás. habár mindig is féltékeny volt.


én úgy érzem, h újítani akar csak. jön a nyár..

2013. márc. 12. 14:45
 7/8 A kérdező kommentje:

nem lehet vele megbeszélni!!!

csak fújja h nem tud bízni, meg bla bla

2013. márc. 12. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, jogosan sántít ez a dolog :(

Lehet hogy szeret de már nm szerelemből, de szerintem ne is agyalj rajta mer ha eddig tette itt a jófej szerelmest és most kidob, nem is érdemel meg téged!!

2013. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!