Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap nem vettem be a fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nem vettem be a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés
most vegyek be kettőt? vagy mit tegyek? :(
2013. márc. 12. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van mellé útmutató, olvasd el.
2013. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy lehettem ilyen idiota...mindig meg a telefonom is felhuzom,csak a tesom hozta oda,es reflexbol kinyomtam...
2013. márc. 12. 16:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem magyar az utmutato,es nemtudom perfekt azt az idegen nyelvet. azert irtam ki,hatha valaki tud itt segiteni
2013. márc. 12. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon vett gyógyszernek kötelező magyar nyelvű leírás. Nem piacon vetted ugye?
2013. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szlovakiaban lakom,es magyar vagyok
2013. márc. 12. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországon is forgalmazzák azt a gyógyszert, akkor a neten meg lehet keresni a használati utasítást, hátha fent van valahol.
2013. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amennyiben egy tabletta kimaradt a szedés első hetén, akkor vegye be a kimaradt szemet. Ha elérkezett közben a következő tabletta bevételének ideje is, úgy egyszerre 2 szemet vegyen be. 7 napon át használjon még kiegészítő fogamzásgátlást (óvszer). Ha a kimaradt szem előtti 7 napban nemi együttlét történt, úgy nem kizárható a terhesség, keresse fel kezelőorvosát!

Antibiotikum és fogamzásgátló

Az antibiotikumok alkalmazása csökkenti a fogamzásgátló tabletták hatékonyságát, rendszertelen vérzés és az esetek körülbelül 5 százalékban nem kívánt terhesség is létrejöhet.

Antibiotikum és fogamzásgátló>> Amennyiben egy tabletta kimaradt a szedés második hetén, vegye be a kimaradt tablettát, akkor is, ha a következő szem is esedékes. Ezután minden nap vegyen be egy szemet. Kiegészítő védekezés ilyenkor nem szükséges.



ezekszerint akkor nem szukseges kiegeszito vedekezes? mert nekem ez mar a 2.hét

2013. márc. 12. 16:44
 8/11 A kérdező kommentje:

ROSSZAT MÁSOLTAM BE :D ezt akartam:


Amennyiben egy tabletta kimaradt a szedés második hetén, vegye be a kimaradt tablettát, akkor is, ha a következő szem is esedékes. Ezután minden nap vegyen be egy szemet. Kiegészítő védekezés ilyenkor nem szükséges.

2013. márc. 12. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt arról a tablettáról találtad, amit te is szedsz, akkor vegyél be ma kettőt.

Például az enyémnél ha kimaradt egy szem, akkor azt javasolta az útmutató, hogy másnap csak egyet vegyek be.

Nem egyformák a gyógyszerek.

2013. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez az összes olyan tablettarol volt irva,ami nem csak gesztagent tartalmaz. nem volt kulon odairva ,hogy melyikrol szol...Belara-t szedek
2013. márc. 12. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!