Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 ev elteltevl emlekszi-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev elteltevl emlekszi-e egy nocsabasz pasi, hogy felakar szedni egy csajt?

Figyelt kérdés
Kb 2 eve tortent, hogy fel akart szedni egy nocsabasz pasi, de nem hagytam magam. Kozbe osszefutottunk, de azota semmi, ma pedig mellettem ult az egyetemen(o elobb ment be, leult, majd en kesobb mentem be, es melle ultem, igaz volt kozottunk 3 hely uresen)
2013. márc. 12. 16:51
 1/3 fospuska ***** válasza:
volt,akit elfelejtettem.
2013. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szép lányra egy nőcsábász is emlékszik de szerintem nagyívben lesz@r levegőnek néz.
2013. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az ilyenek azt se tudják hogy mi a neve a csajnak akit épp dugnak, szóval biztos hogy nem fog emlékezni mi volt 2 éve. Főleg ha azóta 1532.en jártak nála.
2013. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!