Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha először alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha először alszotok a pasitoknál, akkor miket visztek magatokkal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
fogkefe, pizsi, gumi.
2013. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minnél kevesebb dolgot mert még megijed hogy végleg ottakarok maradni.
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Fogkefe, fogamzásgátló, valami szexi gönc, táskám alapból egy kész túlélőkészlet.

N

2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Fogkefe, tiszta bugyi, mobil, mobiltöltô..

én úgy gondolom h pizsi felesleges mert ha barátommal alszom elég a bugyi és melltartó. Ha meg le is fekszünk egymással akk semmi ruha nem kell éjszakára.

2013. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kispárna + kabala plüss
2013. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xD férfi vagyok de muszáj írnom. ha jönne hozzám a barátnőm és annyi cuccal jönne amivel a dzsungelben is éjszakázhatna illedelmességből átvenném a poggyászai hadát és kidobnám az ablakon. ha csak 1 napra marad akkor elég 1 pizsi aztán hazaviszem. ha marad többet pl 1 hét akkor szerintem elég pizsi, fogkefe(ízlés szerint fogkrém hozzá), és ennyi. kaja van itt pia is, filmeket meg szórakozási lehetőséget is tudok biztosítani szóval nemhiszem hogy túl sok minden kell.
2013. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!