Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mire izgulnak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallode kérdése:

A lányok mire izgulnak fel a fiún?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mi például fiúk a seggüket, mellüket nézzük.

Azt tudom, hogy a lányok a hasizmot általában, de van olyan hogy egy fiú lábát is, illetve lábszőrét cirógatja?:D Erre is gerjedtek lányok?:D



2013. márc. 12. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm arra indult be, ha a péniszemmel a fejét csapkodtam! KOMOLY
2013. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jóó de az már a sex részlegbe tartozik:D most én úgy gondoltam, hogy ruha még rajtad marad:D remélem érthetően írtam..
2013. márc. 12. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én férfi vagyok: nekem mindig a hátsóm dicsérik... aztán már nem azt. :D
2013. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
En arra indulok be,ha rajta fekszek ,csokolozunk es erzem hogy felall neki,kozben a fenekem es a csipom kozotti reszhez teszi a kezet vagy a fenekemre ( az 1. izgatobb nalam mert jobban kivanom)
2013. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a szemét szoktam megnézni először (pontosabban a tekintetét,ha van benne valami,ami megfog,akkor foglalkozom a többivel), aztán száját, nyakát, kézfejét. A has is tetszik,de nem kell feltétlenül kockásnak lennie, csak mutasson jól a többi testrésszel együtt :))

Tehát úgy az összkép, hogy olyan harmonikus legyen vagy mi :D

2013. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tudásom szerint szexuálisan a lányok nem a látványra, hanem az érintésre izgulnak fel, ha egy fiú megérinti őket.

De ezt a látvány dolgot próbálják manapság a lányokra is ráeröltetni, hogy azt nézzék.

2013. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de most érthetőbben fogalmazok:D Ma osztálytársam (lány) mellett ültem tesi órán, és elkezdte piszkálni a lábamat, a szőrrel játszott rajta. Ti ilyesmire is gerjedtek esetleg, vagy csak unatkozott?:D
2013. márc. 12. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak közeledni akart valahogy és elhülyéskedte a dolgot.
2013. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát mondjuk elég dilis a csaj, úgy próbál közeledni a fiúkhoz, hogyha valami pici rosszat mondunk, akkor csapkolódik, így próbál érintkezni velünk.......:D eléggé idegesítő tud lenni, de hát most mit tudunk vele csinálni, már szóltunk is neki. na de köszi a választ, ez már más téma:D
2013. márc. 12. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. a szemére, a hangjára, az ajkaira, a fenekére, a kockahasára.. a kezére.. hmm..

Én mondjuk nem kezdeném el cirógatni a szôrt a lábán senkinek :D

16/L

2013. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!