Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik szerintetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerintetek olyan, hogy adott egy lány, aki nem különösebben egy bombázó, de ha valaki beszélgetni kezd vele, azt kb. egy óra alatt ledönti a lábáról?

Figyelt kérdés

adott egy egyetemista barátnőm, aki nem egy "tipikus" modell alkat(ne kövérnek képzeljétek, igazából csak combos, fenekes), de nagyon szép arca van, gyönyörűek a szemei, telt ajkai vannak, stb. lényeg, hogy ő inkább különlegesen szép, nem a megszokott babaarcú, vékony lányok módján.

a helyzet a következő: többször is előfordult már, hogy egy baráti társaságon belül valaki nagyon erős érdeklődést mutatott iránta. elképesztően kedves, jó humorú lány, valahogy mindig természetes és önmaga. saját elmondása szerint ő mindig ebben élt(valóban, a családja is ilyen, már akivel találkoztam közülük), ezt szokta meg és igazán ő sem érti, hogy miért kedvelik ilyen sokan, miközben nem akar megfelelni senkinek. a kérdéstől kicsit elkanyarodtam..(őszintén szólva érdekel a lány). szóval szerintetek létezik olyan, hogy annak ellenére, hogy egy nő nem fog meg nagyon első látásra, mégis olyan a természete, hogy bárkit az ujja köré csavar csupán egy kis beszélgetéssel?


2013. febr. 26. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy igen. Van ilyen. :D

24/F

2013. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 poiu ***** válasza:
100%
Szerencsére igen. Bár többségük nem "csavar", egyszerűen ilyen a természetük.
2013. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad le,hogy igen van ilyen.
2013. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit megnyugodtam. már kezdtem azt hinni, hogy én képzelem be az egészet magamnak. :D
2013. febr. 26. 22:17
 5/12 A kérdező kommentje:
3. válaszoló! attól, hogy te még nem találkoztál ilyennel, nem kell rosszindulatú megjegyzéseket tenni.
2013. febr. 26. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, hogy van ilyen. Ha pedig nem vagy az a típus akinek kifejezetten tetszik, hogy a barátnőjét nézik, még jó is.

Én imádom az ilyen lányokat akikben én látok meg valamit miközben beszélgetünk.

2013. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nem találkoztam ilyen lánnyal,csak ha már te is találkoztál ilyennel,akkor nem kell kételkedj bennük.
2013. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony van ilyen :)

Szerencsére.


Bárcsak minden lány ilyen lenne belsőre...

2013. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

foley! nem kételkedem, csak nagyon ritka az ilyen lány, sajnos :)

köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 26. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van ilyen.. Meghozza a te altalad leirt szemely kisertetiesen hasonlit egy ismerosomre.. Detto ugyanilyen!:)
2013. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!