Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 24-25éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 24-25éves férfiak akik soha nem akarnak megházasodni?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok ezt, mi vezet erre az álláspontra titeket?
2013. márc. 12. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretném magam örökre lekötni.Fiatalnak érzem magam(az is vagyok) ehhez.
2013. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok 27.

De úgy vélem nem kell házasság ahhoz h 1 pár boldog legyen.

2013. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi értelme?? Őszintén??? Ha szeretitek egymást igazán,az nem egy papíron fog múlni!
2013. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a papírtól függ, hogy boldog-e a pár vagy nem, DE szerintem a házasság biztonságot tud adni. Abból a szempontból legalábbis, hogy azért ez egy komoly dolog (legalábbis annak kéne lennie, és nem úgy felfogni, hogy hát max. legrosszabb esetben elválunk) és azt mutatja, hogy ez sokkal másabb az előző kapcsolatoknál...
2013. márc. 12. 19:11
 5/20 anonim ***** válasza:

Az csak egy fajta "kötelék" semmi több.

Szerintem jobb házasság nélkül

2013. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De miért??? Mai világban,mitől lenne más kapcsolat?? Ugyanúgy megcsalhat,bármi,semmitől nem lesztek többek,másabbak,harmonikusabb kapcsolat,semmin nem változtatt,gondolj bele! Elvesz és mi lesz,megváltoztok,máshogy fogjátok egymást szeretni? Ezt csak Te gondolod,de nem igy van,akkor is csak egy papír.
2013. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Biztonságot ad??

Kinek? Maximum a nőnek! Hogy úgy gondolja áhh már szülhet már lehet gyereke, nem baj ha felszed pár kilót vamn aki eltartsa..ja marhajó. Milyen biztonság ez nagy marhaság!


Ez egy olyan nap mikor buliznak egy jót a nő fehér ruhában a férfi meg általában feketében...aztán a papír a gyűrű és boldogok vagyunk.


Ez félig meddig megvásárlás ha nem őszinte és csak azért veszi el a pasi mert a nő kiharcolja! Megveszi ő egy gyűrűvel ennyi.

2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi értelme van? Pénzkidobás néhány órán át tarto buli kedvéért? Aztán a nő ugyis lelép valami pénzesebb palival :)
2013. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vannak. Én már ott tartok hogy barátnő sem kell, nem az hogy házasság...


Nem vagyok saját magam ellensége. Manapság amúgy se divat kitartani valaki mellett Jóban rosszban, hanem a legkisebb problémára lecserélni azt!

2013. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi voltam,ki miért nem akarja...

Én szeretnék,és gyerekeket is.

Én elég érett vagyok hozzá,ellentétben a sok itt elöttem íróval.

Szerintem ez az ember ösztönös viselkedése,ez a normális.Az anyagiakat meg lehet rá teremteni,a gyereknevelés nehéz,de szép.Az itt felsoroltak közt egy nyomós érvet se láttam ellene.A testvéreimnek már van gyereke és látom minden oldalát a jót és a rosszat is.És több az öröm ebben,mint a nehézség.

2013. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!