Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 24-25éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 24-25éves férfiak akik soha nem akarnak megházasodni?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok ezt, mi vezet erre az álláspontra titeket?
2013. márc. 12. 19:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pénzkidobás? Megosztani az egész családdal,rokonsággal,barátokkal az örömet?
2013. márc. 12. 19:30
 12/20 A kérdező kommentje:
És néhány hozzászólásból ítélve...sajnálom, hogy olyan nőkkel kerültetek össze akikkel nem kellett volna...nyilván ez is rányomja a bélyeget...
2013. márc. 12. 19:37
 13/20 anonim válasza:
Igen az!Gondolj csak bele,vannak olyanok akik hiteleket vesznek fel a rongyrázásra,holott azt a pénzt értelmesebb dolgokra is lehetne költeni,nem ezen fog múlni 2 ember boldogsága!
2013. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hiteleket felvenni a legnayobb hülyeség, nem kell, hogy totál puccos legyen. Megmondom őszitén, hogy az eddigi legjobb lagzi amin voltam az egy faluban volt ahol minden egyszerű volt, nem a legdrágább...
2013. márc. 12. 19:41
 15/20 anonim válasza:
Olyat nem mindenki tud összehozni,hacsak nincsenek jó ismerősei akik főznének,sütnének..stb.különben az is drága lenne :D
2013. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

naná rokonokkal ismerösökkel... a Fészbuk világába elég csak kiirnom hogy kapcoslatban vagyok és mindenkivel megosztottam... a fb ugyis látogatottam hely már az utcáknál. -.-''


A házasság tulajdonképpen semmi más, csak egy papir aminek az a funkcioja, hogy a pasi magához kötötte a nőt és az ö tulajdonát képezi... jajdeszuper... ja a másik pozitivumról még el is felejtettem szólni, hogy válás során viszik a fél vagyonát is az embernek... gyerek esetében elszakitanak a gyerektől... kell ez nekem?

Biztosan egyszer lesz olyan lány akinek a kedvéért belemegyek de az nem most, nem ma lesz. :)

2013. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én még csak 21 leszek, nem szerepel a tervek között házasság és család alapítás! Oka? Szingliség=szabadság, és bizalmatlanság az emberekben! F
2013. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én pl nem, de el tudnék viselni egy csajt nagyon sokáig :)

F19

2013. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

19:56


+1


Nem tudni mit hoz a jövő. Ahogy a rossz benne van ugyan úgy benne lehet a jó is. Majd ha tapasztalom a jó oldalát akkor házasodom. Ha meg nem, akkor nem fogok könnyeket hullatni azért mert kimaradt az életemből.

2013. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én már 26 vagyok, és úgy gondolom, hogy sosem fogok megházasodni. Az oka egyszerű: kizárt, hogy találjak egy olyan lányt, aki kitartana mellettem, ha esetleg mégis (bár olyan ronda vagyok, hogy erre nem sok esély van), akkor meg miért akarnék magamnak rosszat? Úgyis megcsalna egy jóképű pasival, aztán vinné a fele vagyonom.
2013. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!