Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy minden nőnek bunkó tahók kellenek?

Figyelt kérdés

Életemben először kerültem közelebb egy ilyen férfihoz, mivel munkatársak lettünk és napi 8 órát együtt töltünk.

Még így is nehezen tudom elviselni, nemhogy még a pasim legyen.

Nagydarab, tarajos, tetovált, bunkó, gúnyolódó, agresszív, "namajdénjólmegmondom" típus, semmi kedvesség, érzelem, romantika, nézi a Napiszart, böfög, mindenkit lenéz, egyedüli örömforrásai a szex és a bulizás, semmi értelmes hobbi, műveletlen.


Jó tudom, sok nőnek bejön ez valahogy (akik szeretnek megalázkodni és igénytelenek), meg mindegyik ilyen pasinak van nője, de azt vettem észre, hogy nagyon sokan akarják magukra erőltetni ezt az álarcot, mert ettől lesznek kemények.

De pl. én undorodom és félek is az ilyenektől, ennyi erővel rácsatolok egy vibrátort a fatuskóra és tudja ugyanazt...



2013. márc. 11. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valahol ez tény, viszont az intelligencia szinttől függ, hogy alpári vagy viszonylag normális stílusban adja elő.
2013. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ők nem ilyen bunkó tahóra gondolnak, hanem aki jóképű és a szeretett lánnyal úgy bánik, mint a hímes tojással, miközben a külvilág felé folyamatosan játssza a domináns hím szerepet.
2013. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát biztos sok nőnek bejön, de én ebből az esetből jöttem rá, hogy nekem speciel mennyire fontos a romantika és a humor.

Én senkivel sem vagyok bunkó, ezért ezt másoktól is elvárom.

2013. márc. 11. 23:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem új.

Nem is tudtam, hogy az alpári viselkedés bejön a nőknek.


Akkor én dobozban élek vagy lehet, hogy az én munkahelyemmel van a gond?

Mert az én környezetemben senki nem viselkedik így.

(igaz nem is lehetne ott megjelenti kakas taréjjal)

2013. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem azt de tényleg kelendőek a bunkó férfiak a nőknél mivel ők testesítik meg az igazi férfit
2013. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem, csak sok pasi állítja ezt.
2013. márc. 11. 23:39
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem egészen mást jelent az igazi férfi, de hát ízlések és pofonok.
2013. márc. 11. 23:40
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Először is ne általánosíts,hogy minden nőnek bejönnek és azt sem, hogy minden férfi így gondolja.

Kell egy EQ meg IQ szint ahhoz, hogy ez valakinek tényleg domináljon.

2013. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én is egészen másképp látom, én tisztelettudóan is tudok férfiként viselkedni a nőkkel.

És eddig sem volt problémám a kapcsolatok terén.


Egyszerűen annyi a megoldás a képletben, hogy azok a "nők"-nek kicsit mások az igényeik, ezért elviselik a bunkó tahókat!

2013. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tetszik, akkor tessék, lehet bizonyítani! Állandóan lekoptatjátok a rendes fickókat, szóval nem kell itt panaszkodni!
2013. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!