Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta az eszemet tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta az eszemet tudom a szexre gondolok. Miért volt eddig rejtve a vágyam?

Figyelt kérdés

Szó szerint mióta az eszemet tudom ez bennem élt, amit otthon ki is éltem. Emlékszem, hogy olyan rég volt, hogy még saját szobám sem volt, és emlékszem, hogy rám szóltak, hogy mit csinálok a takaró alatt. Nagyon sokáig azt hittem, hogy csak annyira vagyok képes. Este a takaró alatt kielégíteni magam.... És a mazochisztikus hajlamaimat. Lány vagyok, de minden este ezzel altatom el magam. Csinálom az ágyban, és a végén elnyom az álom. Sokszor előfordult, hogy nem bírtam addig elaludni amíg nem estem túl rajta. Ezen végül is nincs mit csodálkozni, hiszen ősrégi szokás, ami már rögzült.

A lényeg az, hogy rájöttem ennél többet tud nyújtani az életem, és mindent meg akarok tenni, hogy ezt a fejemben elképzelt dolgot kiéljem. Mindeddig rejtett maradtam de most kitörtem a felszínre. Ugye nem baj?


2013. márc. 12. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

igen mert aznap tértél vissza kómábol mikor benedvesedtél?

szeritnem annyi a bajod, hogy nincs kellö partnared ahhoz, hogy kielégitse az étvágyadat


nekem nem baj, hogy te mit csinálsz otthon ne aggódj.

2013. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? most kezdődik a nemi érésed...?
2013. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

keressél valakit, ha úgy jobb

mindenki azt csinál otthon amit akar

hány éves vagy? N

2013. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs a gondot jelentő megfogalmazásért. Én olyan rég óta érett vagyok nemileg (lelkileg biztosan) hogy azt nem is tudom mikor kezdődött.
2013. márc. 12. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj privit!! Segítek
2013. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok nem biztos h ma vàlaszolok
2013. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!