Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég sokat gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég sokat gondolok rá mostanában.

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm összejött egy közeli ismerősömmel nemrég,és amúgy is szinte mindig van valakije.Persze szívesen hallgatom a sztorijait,nem irigylem tőle a srácot,de ilyenkor mindig belémhasít a tudat,hogy nekem nincs senkim,pedig néha olyan jól esne,ha lenne valaki akit szerethetek és viszont szeret.Mit tehetnék ellene?15/L
2013. febr. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Felejtsd el.
2013. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress egy olyan embert, aki téged szeret.. 15 éves vagy, még rengeteg pasid lehet/lesz.:)
2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm azzal jött össze, aki sokáig tetszett, de a csaj nem tudott róla. Mindegy, mostmár boldogok 6 hónapja együtt, örülök nekik. Ugyan így érzek én is, nagyon szeretethiányom van, és nagyon kellene már valaki. (ha gondolod írhatsz privit, megértelek, én is 15 vagyok )
2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!