Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hány évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hány évesen volt ilyen fordulat ha volt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi lányok, hogy titeket hány évesen kezdtek el érdekelni jobban a férfiasabb férfiak\fiúk [nem arra gondolok, hogy izmos , kigyúrt stb.. hanem inkább akinek például az arca is férfiasabb, viselkedése] , mintsem a saját korosztályotok?
2013. márc. 13. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére soha.


22F

2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem most van ez az időszakom, kb 4 hónapja volt a "fordulópont". 19/L
2013. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18-19
2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
olyan 20körül,de azelőtt sem a kis punnany-s búzákra gerjedtem,csak akkor kezdett el fontos lenni,hogy tényleg olyan igazi férfi legyen,ne 'tinisrác'
2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát nem igazán a saját korosztályom, ami vonz ez igaz

én fordítva működöm, 19-től fogva N

2013. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sose volt olyan, hogy a kis gizdák tetszettek volna. nálam ilyen fordulópont nem volt, mert amióta érdeklődöm a férfinem iránt, azóta csakis a férfias férfiak azok, akik megragadják a tekintetem. szerencsére ez nem változott eddig, és remélem, nem is fog :)


20/l

2013. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tudom elég gáz, de nekem olyan 25 éves korom körül... Addig ezek a j-rocker típusú feminin férfiak voltak az ideáljaim, az akkori barátom is olyasmi volt (hosszú hajú, vékony, szőrtelen)Aztán kezdtem rájönni hogy az ilyenekre nem tudok férfiként tekinteni, végül jött egy pasi, aki első látásra nagyon megtetszett: szakállas, nem dagadt de picit nagyobb darab, olyan rendes férfias testű. Előtte nem gondoltam volna, hogy tudnék vonzódni ilyen pasihoz.Na de végül ez ébresztett rá, hogy mostmár nem kisfiúk kellenek nekem, hanem egy tenyészbika :D
2013. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért kell beérnem lassan 12-14 éves kislányokkal.



Egy gizda, alacsony srác

2013. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom,miért kellett lepontozni,igenis búza kinézetű egy csomó mai srác,bocs
2013. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8., szerintem azoknak sem kellenél :)
2013. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!