Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a nagy fordulat?

Figyelt kérdés
Az exemmel kb 2 éve vagyok külön, de sokáig nem tudtam lezárni haverok voltunk nyomultam talizni akartam vele stb. De a 2010-es év csodát hozott elmúlt a szerelem végre már nem érdekelt mit csinál és kivel... elmúlt a talizásos dolog is eszembe se volt és nincs is sűrűn. Na a váltás az lett, hogy ide jár koleszba ősztől már és azóta mindig talizni akar velem, most 2 napja megint azt írta, hogy "idén már muszáj lesz taliznunk :D" mióta abba hagytam a teperést és nem foglalkozom vele ő kezdett el irogatni és talira hívni. Érdekes mi ez a nagy váltás? pedig úgy tudom van pasija is. lehet csak szeret 2 pasival egyszerre kavarni vagy lehet szeret még engem? Állítólag nagyon szeretett szülinapi ajándékot is vett nekem múltkor de még nem tudta ide adni.
2011. jan. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok dolog lehet...

De ami biztos, hogy idáig te kerested, nyomultál, tudta ezzel, hogy bármikor amikor akarna leakaszthat téged, és akkor rosszabb esetben (neki rosszabb) újra járna veled.

Miután megszűnt irányodból az érdeklődés, egy űr keletkezhetett nála, és most megzavarodhatott.


Esetleg nem jött össze a számítása, és te vagy a biztos pont...

2011. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet a háttérben. Pl. az is, hogy két év után már nem szerelemmel, hanem barátilag szeret és ez a barátság hiányzik neki.
2011. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi meglepő. Akkor vagy érdekes, ha lesz*rod a másikat. Ez fiúknál és lányoknál is pont így működik. Amíg tepersz semmit nem érsz el.. Mikor elengeded, akkor jön a váratlan fordulat. Ez szinte mindig igaz!
2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó! Épp ma töröltem iwiwen leveleket egy olyan lánytól, akivel barátságban voltam, majd eljutottam "arra" a pontra, de nem válaszolt, illetve csak ilyen 1 hónapok után, és sosem volt rám ideje! Hát úgy legyen ahogy mondtad!
2011. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!