Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy ekkora fordulat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy ekkora fordulat? Leszek én még egyáltalán szerelmes? :D

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Eddig volt 2 komoly kapcsolatom,egyik sem végződött túl fényesen.Egyik exem betegesen féltékeny volt,figyeltetett(!),még meg is ütötte egyik fiú haveromat,mert az beszélgetni mert velem több mint 20 percig.A másik exem meg bántott fizikailag,az önbecsülésemet tönkretette,manipulált,teljesen kikészültem mellette lelkileg.Persze erős és ügyes lány vagyok,szóval élek,tök jól vagyok,boldog meg minden:DCsak azon vagyok fennakadva,hogy amíg a 2es számú exszel vége nem lett,addig én egy romantikus lány voltam,aki komoly kapcsolatokban gondolkozott,tervezgette a jövőt,eljegyzést,gyerekeket(az exem hatására->ő szerette ezeket emlegetni,aztán belejöttem énis:D),meg hasonló dolgokat.Aztán ahogy vége lett,fél éve vagyok pasi nélkül,ami azt illeti,nem is hiányzik,mert valahogy "átálltam" a flörtölésre,csábításra,ami feldob és jól érzem magam így a bőrömben.De ha nagy nehezen magamba nézek,belátom,hogy ez azért is van mert félek egy komolyabb kapcsolattól,meg attól,hogy megint bízzak valakiben...

Meg fog ez egyáltalán változni?


2010. ápr. 1. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Biztosan rendbe fog jönni, csak picit megviseltek a történtek. Ha flörtölgetsz, akkor jó úton haladsz, találsz majd olyant, aki megbecsül és úgy szeret, ahogy vagy. Csak várj és majd minden rendbe jön. ;-)
2010. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg fog, csak idő kérdése! A lelki sérülések lassabban gyógyulnak mint a fizikai sérülések! De túl fogsz ezen lépni! Amikor az én v.b.nőm szakított velem(akkor voltam a legszerelmesebb az életemben, pedig nem az elsőm volt), szépen lassan teljesen depressziós lettem! Az előtt szép izmos voltam és mivel se edzeni nem jártam és nagyon kevesett ettem nagyon durván lefogytam, elveszítettem az erőmet, nagyon legyengült az immunrendszrem, nem jártam sehová, a fősuliról is kimaradtam! Aztán már 7 hónap eltelt és érzem szép lassan hogy már sokat javulok:) Újra elkezdtem edzeni, találkozok a barátaimmal stb... És míg eddig én is úgy éreztem hogy talán soha többé nem fogok tudni újra ennyire szerelmes lenni, lassacskán megváltozik a véleményem...

Szóval csak hajrá:)

24/F

2010. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!