Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz így találkozni?

Figyelt kérdés

szóval egyik bnőm még régebben talizott egy sráccal csak nem jött be neki, de mondta hogy szerinte jófej meg cuki nekem tuti bejönne. A srácnak bejött a bnőm, de ez egy éve volt már..és ez a srác bejelölt mert a bnőm mondta hogy ismerjen meg engem.. beszélgettünk párat és találkozni fogunk de ez nem olyan hogy a barátnőmmel nem jött össze akk én is jó vagyok? Mint szamár ló helyett.. ?

:/

16l


2013. márc. 13. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, azóta te is változhattál. simán előfordulhat, hogy te tetszel neki
2013. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát csak érzed hogy tetszel e neki. Udvarol-e, szemrevételez-e téged, mint aki tetszik neki, hogy beszél veled...Lehet érezni hogy bejössz-e neki...

Ha furcsa jeleket találsz, max nem jössz össze vele.

Úgy érzem te sem vagy annyira oda érte....

2013. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
netről ismerem.:) nem látott ő se még
2013. márc. 13. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha meg nem látott, akkor nem lehet szamár ló helyett...
2013. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!