Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen a szomorúság ellen?

Figyelt kérdés
A barátom külföldre ment cserediákként, és egyedül, védtelennek érzem magam. Megöl a hiánya. Tiszta depis számokat hallgatok, próbáltam már, hogy nem figyelek rá hogy hiányzik, jól érzem magam a barátaimmal stb... de nem bírom tovább. Annyira fáj, és mindig csak arra gondolok milyen apró gesztusai voltak, az illata, az órai jegyzeteit nézegetem amiket a szekrényébe hagyott. (még akkor is, ha nem értek semmit belöle) És hogy milyen lesz amikor hazaér, találkozunk, stb... Nektek is volt ilyrn?

2013. márc. 13. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

De az semmi,ugye tudod,hogy a csajok buknak a cserediákokra?

Hát,nézhetsz vicces filmeket,videókat.Besenyő Pista bácsit.

Vagy kereshetsz más pasit,aki nem külföldön van.

2013. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
már ne haragudj de nem tudlak sajnálni....dolgozz, sportolj aztán amikor fáradtan majd hazaesel az ágyad lesz az első gondolatod nem a cserediák
2013. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:( de biztos nem csal meg.
2013. márc. 13. 22:50
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Akár hitegetheted is magad,hogy nem...

De mi reálisabb:Egy tini,aki részegen,vagy akár józanul pár hónap szexmentesség után elcsábul egy szép ,külföldi nőtől,vagy egy olyan tini,aki ki bír x hónapot úgy,hogy téged még csak nem is lát,és közben szép nők veszik körül?

2013. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Már ne haragudj, de nem tudom eldönteni, hogy mosolyogjak, vagy elsírjam magam.


Szívesen cserélne veled az emberek 90%-a, hogy azért vagy depressziós mert a barátod kiment tanulni. Hát az agyam eldobom. Csak az depressziós, aki megteheti, azaz nincs semmi dolgod. Foglald el magad valamivel mert ez nevetséges, álprobléma, vagy nem is tudom minek nevezzem... de tudom, játszod az agyad.


"Nem tudok a barátom nélkül élni, annyira fáj, hogy nincs itt :((((". Valamivel fel kell hívni magadra a figyelmet.


Mit vársz tőlünk? Hogy vigasztaljunk vagy mi?

Amíg nem volt addig hogy éltél?


Vegyél már vissza komolyan, nevetséges ez az egész. "Megöl a hiánya". Csöpög a monitorom hallod.

2013. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg bízz meg benne. Mondjon aki amit akar. Kösd le a figyelmedet, nézz filmeket, hallgass zenét, olvass könyveket. Járj társaságba.
2013. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ti megcsalnátok a barátnőtöket???
2013. márc. 13. 23:06
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Attol mert lefekszik massal, attol meg szerethet teged. Vannak szuksegletei, es ha kell, tesz rola hogy ne legyen. Azt gonoltam neked azert hianyzik mert hianyod van. Es ha fiuval csal meg? XD .. .. . Az gaz??
2013. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
még szűz egyébként. és fiúval soha!!!
2013. márc. 13. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Miert vagy olyan biztos h. fiuval soha? Akkor lannyal valo kerdesnel, miert nem vagy olyen biztos? Es te szuz vagy?
2013. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!