Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet olyan fiúkat megismerni, akik nem csak "arra" mennek, meg normálisak is, stb? (21/L)

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 00:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
hát gyakorlatilag akárhol...nyilván egy szórakozóhelyen kisebb az esély komoly kapcsolat kialakulására,de én pl ott ismertem meg a barátomat :)
2009. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

hát én normális vagyok, de sajna szexmániás is. :) az összes ismerősöm (sok van) ilyen, de még az ellenségeim, ráadásul még a vidéki ismerőseim is. kicsi ez az ország ahhoz, hogy valami halvérű csávót találj benne.

az igaz, hogy nem mindenki tapló, de aki nem akar megdugni, az búza.

2009. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

OK, köszi, azért én sem ilyen "halvérűekre" gondoltam.. :)

Csakhát olyan, aki nem az első beszélgetésnél már a mellemet fogja, nem zavar persze,ha fogják, sőt, de ne rögtön. :) Csak olyan szerencsétlen vagyok ilyen téren, hogy már fáj. :)

2009. szept. 15. 01:03
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Ott, ahol olyan lányokat, akik nem csak "arra" mennek. (pénz, kocsi, ékszer)
2009. szept. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
hát most istenem. ugyanolyan érzés lesz, ha a tizedik randin fogja meg, mintha az elsőn. minek várni? :)
2009. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem ezekre megyek... Felőlem lehet az illető kőműves is, ha normális... Nyílván egy hajléktalannal nem szívesen állnék szóba én sem, de nem feltételek ezek, amiket írtál.
2009. szept. 15. 01:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Na de milyen már az.. :) Ebből joggal gondolhatom, hogy mit akar, mert ha még csak meg sem próbálja titkolni.. :) Mert azért vannak olyanok, akik egy gyors numerát akarnak, és ennyi. Az, szerintem ritkább, ha valakinek mondjuk tényleg bejövök, és egy ilyennel indít. Simizze nyugodtan, de csak ha már van valami, ne 2 szó után. :)
2009. szept. 15. 01:24
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

mindegyik egy gyors numerát akar, és lehetőleg azonnal. csak vannak, akik több numberát is akarnak tőled, esetleg éveken keresztül. de ezt úgysem tudod meg, amíg sor nem kerül rá. ha valaki nagyon "csak maximum egy menetre" akar, az is meg tudja játszani, hogy tényleg tetszik neki a kosztümös film, amit megnézetsz vele, meg hogy tényleg érdekli, mi akartál lenni kiskorodban. :)

viszont nem jó sokáig várni a testiséggel, ugyanis az egyik legelemibb alapja a jó párkapcsolatnak a jó szex. és ha az nincs meg, ráadásul későn derül ki, hogy nincs meg, bukó. :)

2009. szept. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja, értem, szóval a fiúk úgy vannak vele, hogy jobb előre megtudni, milyen is a csaj, nehogy a végén az derüljön ki, hogy mégse, aztán ne az legyen, hogy sok időt - esetleg pénzt- elpocsékoltatok rá.. :) Akkor mi van azzal a dumával, hogy az a jobb, mikor húzzák az agyatokat jó sokáig, meg stb. Mert ilyeneket hallani, hogy húzni kell mindent, meg minden, merthogy aki könnyen beadja magát, az már ribi, meg ilyenek.
2009. szept. 15. 01:37
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
ó hát azt nem tudom, másokról nem tudok nyilatkozni, de én felettébb utálom ha húzzák az agyam. :) ha elsőre összejön, akkor azt gondolom hogy baromi jó vagyok, nem pedig azt hogy ribi a csaj. ez ilyen soviniszta szöveg lehet, de azokkal amúgy is rémálom lenne együtt járni, meg a szexben se biztos hogy jók.
2009. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!