Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy ne költözz hozzá?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,van úgymond egy kapcsolatom,de csak 2 hetente találkozzunk, a pasi 32 éves van lakása,mindig mondta,régebben,hogy költözzek hozzá.. tegnap nagy bajba voltam,mert 1 hétre valahova elkel mennem,még albérletet nem találok.. erre felhívtam őt,és közöltem vele,hogy oda mehetek-e? azt mondta csak 1 napra vagy meg beszélni a dolgokat,de úgy hogy több napra úgy nem..mert hogy zűrös csaj vagyok..:S és ő ilyenekbe nem megy bele,pedig azt mondta hogy szeriz meg ilyenek? szerintetek ha ti szerettek egy lányt? be fogadnátok 1 hétre?? vagy velem van a baj??????

2013. márc. 14. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én befogadnám, szerintem nem veled van gond
2013. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarja, hogy odaköltözz, és nyilván megvan rá az oka. Ha most azt írjuk, hogy mi engednénk a helyébe, azzal mennyire vagy előrébb?


Nyilván megijedt... ami tipikus pasi viselkedés. Nem tudsz mást tenni, mint beletörődsz. Ha emiatt elkezdesz hisztizni, azzal csak ártasz a kapcsolatnak.

2013. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ennyi alkalmat engedhet meg magának a felesége mellett.
2013. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bajba lennék és nem segitene aki szeret?Akkor nem is szeret.Te egy hetet mondtal nem egy odaköltözest.Ha ennyire nem hajlando,inkabb aludj az utcan szerinte akkor miröl beszélünk?Vagy nem szeret,vagy van valakije,vagy nagyon bunko.Bocsanat de ha zürös vagy számára,miert szexel veled?Szerintem te többet latsz ebben a kapcsolatban mint ö maga .
2013. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen,,sexre jó vagyok.
2013. márc. 14. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ebből /és nem azért mert nem engedi hogy odaköltözz/ azt látom hogy ő szexpartnerként tekint rád nem barátnőként. Zűrös csajnak lát az mindent elmond a hozzáállásáról egy hétre meg egyébként simán megengedhetné nem bebútorozni akarsz. Szerintem gondold ezt a kapcsolatot miről szólsz ha neked oké hogy csak dugtok akkor semmi gond.
2013. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Más oldalról megközelítve nem bízik benned még annyira hogy egyedül hagyjon a lakásában. Ez pedig szintén azt erősíti hogy nem partnerkapcsolat hanem szexkapcsolat a szemében.


Semmi más okát nem látom annak miért nem tudna mindössze egy hétig kisegíteni ez bizalmi kérdés.

2013. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha csak 2 hetente találkoztok, ez érdekes,

ez csak szexkapcsolat, akkor érthető miért viselkedik így, gondolom van neki más is, nem csak Te, bár a helyzetet Neked kell ismerned, jobban kéne tudnod N

2013. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy zűrös csaj?az sem mindegy
2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"zűrös csaj vagy , annyira nem kellesz azért..." A pasinak csak dugni kellesz essen már le.
2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!