Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárnommel osszejottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárnommel osszejottunk a mai napon. Szerintetek mit csináljunk hogy ne legyen belole baj?

Figyelt kérdés
Gimi,én 18 tanárnom 41.
2013. márc. 14. 13:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
37%
Annyira gáz az ilyen felnött ember aki szinte “gyerekekre” gerjed! Valami baj van az ember fejében amikir nem képes magát visszafogni és a munkáját tisztességesen elvégezni anélkül hogy az ösztöneit ne tudja visszatartani! Szánalmas az ilyen “tanár”-nak nevezett tróger nö!
2020. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
67%
Ami ebben a témában is gyalázatos, az az USA neokon görényerkölcs pestise, amit az amcsi krimik egyre jobban belemosnak a magyar agyakba is. Él még a "kvázi-diktatúrában", egy sokkal szabadabb világban voltam középiskolás, ahol az állam nem avatkozott bele a középiskolai tanár-diák kapcsolatokba, 3-ról is tudok, ahol később házassűág lett belőlük. (meg ugye amit mindenki ismer: Macron és a francia First Lady)
2020. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
93%
Van valamiféle bája, ennek a HÉT évvel ezelőtti kérdés mai feltámadásában!
2020. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
95%
Én a német tanárnővel jöttem volna szívesen össze. Általánosban 1-el, gimiben 2-vel. :)
2020. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%

14

Lett belőle bármi?

2020. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%
Ne ird ki a gyakorira.
2020. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

A munkatörvénykönyve alapján ha te a diákja vagy még akkor azt büntetik. Ha te nem tanulsz már ott, akkor a szüleid haragjától kell féltened az anyád korú tanító barátnődet és az emberek pletykáitól, és a te ráunásodtól. Azért furcsa, hogy tanárnő az illető, és a kiskorú diákját nevelte, tanította, majd összejön vele.


Felnőttoktatásban ha már nem diákja a felnőtt ember mas kérdés, de ez elgondolkodtató. 22 év, és épphogy felnőtté lettél nyilvánítva. Kérdés meddig maradtok együtt, bár meséltek ismerőseim ilyen nagy korkülönbségről és boldog házasok, de ezek az ilyen kérdések, még a kiskorú 16 és 20-on x is érdekes, és elgondolkodtató, nemhogy ez.


Nyilván munkahelyén nem fognak szépen nézni rá, és elkönyvelhető hogy a szüleid is úton útfélen el fogják mondani neki a véleményüket.

2020. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a dátumot nem néztem. Biztos kiemelte a srác, hogy jót kacagjon a ma már feleségével a tanárnővel. Más értelmét nem látom.
2020. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ami ebben a témában is gyalázatos, az az USA neokon görényerkölcs pestise"

Hmmm...

A 77 éves Kodály Zoltán tanár úr és az ő 19 éves tanítványa...

Esetleg Szentyörgyi Albert életútja...

Kálmán Imre és Vera Makinszkaja .....

A gonosz Neokonok... és a művelt, empatikus erkölcscsőszök....

Ahol emberek vannak, ott törvényektől és közerkölcstől függetlenül

kialakulhatnak érzelmek vágyak...

2020. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
97%

Iskolában dolgozom. (Nem vagyok tanár.)

3 olyan esetet is ismerek, ahol érettségi UTÁN összejött a tanár a diáklánnyal, mindhárom esetben komolyan gondolták, esküvő lett, és gyerekek. Ezen kívül tudok egy tanárnő-diáksrác kapcsolatról is, szintén a bankett UTÁN.

Kiskorú diákkal, tanítvánnyal bármibe kezdeni a tanár karrierjébe kerülhet, fegyelmi, elbocsájtás, örökös bélyeg. Nem szokták bevállalni, akkor se, ha kevés a korkülönbség, és komolyan gondolnák a felek.

Érettségi után már rendszerint szemet hunynak a dolog felett, pláne ha tényleg családot is alapítanak a felek.

2020. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!