Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha a legjobb barátnőmnek is ugyanaz a fiú tetszik, mint nekem?

Figyelt kérdés
A barátnőmre az a fiú mindig mosolyog, folyton beszélgetnek, a suliba csocsóznak. Közben azt mondja a barátnőm, h nem tetszik neki, de ez hazugság. Nagyon látszik rajta. A fiú tegnapelőtt még tök kedves volt facebook-on, de tegnap meg flegmázott, úgy köszönt, h "szasz" pedig mindig azt írja, h "szia". Valaki mondhatott neki valamit rólam? Ami esetleg hazugság? Kérlek válaszoljatok, mert nagyon idegesítő... de közben azt sem tudom, mi baja van. Hogy mit csináltam? Részleges bokaszalag szakadásom van, fekvőgipszben vagyok, hétfőn fogják levenni, kedden már megyek suliba. És még a suli előtt jó lenne megtudni, a dolgokat.
2013. márc. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ebből honnan a rákból kéne tudnunk,hogy mi a baja a srácnak ? Lehet,hogy ronda vagy aztán ennyi ..
2013. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kincsúúka drága ha tetszik neked akkor szerezd meg ne várd meg amíg a bnőd elmarja előled mert akkor bánni fogod
2013. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos, nem kell vele foglalkozni, a srác fog dönteni kivel akar járni, ebből amit leírtál, nem úgy néz ki tetszenél neki N
2013. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azóta már minden rendbe jött? kíváncsi vagyok. remélem visszaírsz!^^
2013. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia, még nem. :Dxd még, jobban összevesztem mindkettővel.xd
2013. márc. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!