Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a lebukás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a lebukás veszélye nélkül megkérdezni a csajtól hogy leszbikus-e, hogy úgy válaszoljon rá, hogy ő sem tudja hogy elmondta?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy egyedülálló a csaj, ha közeledni próbálok, elhúzódik, amúgy bármiről lehet vele beszélni kivéve a szexről.


én magam nem tartom csúnya gyereknek, de mások szerint sem vagyok az, ezért nem értem miért csinálja, vagy miért nem mond semmit sem.



#veszély #leszbikus #lebukás #veszélyaközelben
2013. márc. 14. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden csaj leszbi akinek nem nyúlhatsz a bugyijába első pár tali után.
2013. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén.

Szimplán nem jössz be neki.

2013. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
évek óta ismerem, mindig elhív találkozni, de ha nem hagyja hogy közeledjek vagy ilyesmi
2013. márc. 14. 19:08
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

1! azt írta beszélni sem tud róla vele

ezért gondolta, hogy leszbikus,

nem tudsz mást csinálni, beszélgetsz vele sokszor, akkor meg fog nyílni, de idő kell hozzá N

2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Barátzóna... ez van.Akkor is hagyd
2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
talán nagy az orcád és nem vagy az esete, ezért csak haverként tekint rád és így logokus h nem ossza meg veled a magánügyeit
2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem is várom hogy megossza velem a magánügyeit, de ha jó haver vagyok neki miért nem beszél nyíltan?

+ a fő kérdésemet is meg akarnám valahogy kérdezni

2013. márc. 14. 19:11
 8/13 A kérdező kommentje:
hmm, arcom nem nagy, mindig mondja hogy szereti bennem hogy ilyen szerény vagyok, nem esik neki jól mindig a pörgés stb stb.
2013. márc. 14. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Mesélj neki az eslő szerelmedről, és kérdezd az övéről. Aztán megkérdezheted, hogy mit kedvel egy fiúban, mit keres.
2013. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A leszbik tudnak beszélgetni... Csak azért, mert nem akarja, hogy közeledj, nem feltétlen leszbikus, egyszerűen csak nem akar tőled semmit. Ennyi.
2013. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!