Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél ebbe a szexbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél ebbe a szexbe?

Figyelt kérdés

Adott egy 25éves férfi és egy 20éves nő, szemezés -> találkozások -> csókok -> készen vannak/ vagyunk. Nyilván mindenki többet akar, akár lehetne kapcsolat is de az még sem lesz/lenne.

Utcákon csókolózgatunk, bele nyúl a nő nadrágjába majd benyögi a srác hogy ahol ő lakik van egy romos templom, elmehetnének oda!

Most kár lenne tagadni, én vagyok a nő de majdnem lehidaltam.

Nálam nem jó, nála még esetleg de ha már ott nem akkor legalább ne adjuk már le annyira hogy egy romos épületben "dugjunk" egyet, hisz jobb is lehetne normális körülmények között, felnőttek módjára.Akár akkor egy panzióba.

Prűd lennék amiért ezt gondolom...??


2013. márc. 14. 21:19
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
hát az elsőnek azért adjuk meg a módját,na. mi proli az ilyen fazon...?
2013. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Romos épület? Ne add ennyire alá. Hisz ez lenne az első.
2013. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én sem akarom ott, ez egyértelmű, nem vagyok én egy olyan nő, ha még csak szexről is szól a dolog.
2013. márc. 14. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:

tetszik felnőttek módjára?

ha tudnád mennyi hülye felnőtt van, ha dugni akar

érdekes szitu, hát ez úgy szex, hogy nem akarja, hogy nála lássák, gondolom pénze nincs , ez van N

2013. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha jó idő van.....

Amúgy meg nálatok nem lehet?

Ha nem akkor inkább kocsiban

Vagy erdőben....

2013. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fospuska ***** válasza:
nem is értem az ilyen kisstílű palikat. milyen gyalázat már ez? egy ringyóval megértem,azt kifizeti az ember,lerántja a kerítés mögött és kész. de azért ez nem ugyanaz a kategória...
2013. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát, igen ez így önmagába elég sértő is, vagy ilyen megalázó. nem tudod, miért nem visz el magához akkor már.. (mert mondjuk önmagában a dologban én semmi kivetnivalót nem találok, szeretem az ilyen kocsis, erdős szexeket na de nem ennyi idő után..)
2013. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miután az utcákon csókolózgatás közben belenyúl a nő a pasi gatyájába, azután ne lepődjön meg, ha romtemplomban akarják megdugni. Amennyiben félreértettem, akkor sorry.


Szóval ki nyúlt be kinek a nadrágjába?

2013. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

belenyúl a nő nadrágjába................ nem a nő A NADRÁGJÁBAN! :)HELYESEBBEN!


Azt tartom valószínűnek hogy az édesanyja miatt!

2013. márc. 14. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Romos templom..????

Nem azért,de....

2013. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!