Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogyha elkezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogyha elkezdek gyúrni, akkor lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 00:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak mert akkor elvileg nő az önbizalmam. van itt olyan aki elkezdett gyúrni és lett csaja?
2013. márc. 15. 00:18
 2/15 anonim ***** válasza:
Az izom mágnesessége téves teória, attól nem leszel magabiztosabb, de még csajfogóbb se. Tény: jobban nézel ki, de ettől még ismerek, olyan gyúrós állatokat akiknek a szociális életük egy raklap szarral vetekszik, és ezért inkább azt mondanám, hogy a személyiségeddel hódíts!
2013. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.

a gyúrás egy magányos sport,nem fejleszt szociálisan,nem tudsz tőle jobban kommunikálni,ezért a külsőn és az egészségen kívül mást nem ad a csajozáshoz.

2013. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lúzer maradsz...

Amúgy ha nincs önbizalmad egy csajt megszólítani kb találomra az utcán, úgysem elég tököd végigcisnálni egy normális edzést éveken át...

2013. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát nincs is, mert nincs ami motivál, mert tartok tőle hogy szart se fog számítani, pont ezért kérdeztem.


ja és nem Arnold akarok lenni, hanem csak hogy legyen némi izom.


mert amúgy 195cm vagyok és 87kg, de amúgy látszanak a bordáim, meg nincs hasam sem, szóval lenne mire építeni.

2013. márc. 15. 00:30
 6/15 anonim ***** válasza:

2! igaza van

3! miért magányos? nem tudom szerintem lehet ott dumálni, ez egyénfüggő,

viszont nem ettől lesz csajod, inkább legyen agyad, azt használd és tudj beszélgetni N

2013. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Arnoldnak némi izma van, de inkább felfújt.

Én inkább bruszlí akarnék lenni, aki mindenkit lever.

De most komolyan, ki hiszi el arnoldról, hogy erős és tud verekedni is?

Senki...csak aki teljesen ostoba.

Na de bruclí...huhúúú :)

2013. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Önbizalmat ad, megtanít célokat kitűzni és tenni értük, jobb kedved lesz a rendszeres mozgástól stb. Önmagában a gyúrástól nem lesz barátnőd, de a felsorolt dolgok sokat segíthetnek.
2013. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha az önbizalom dolgot nézzük,1000%,hogy javít rajta(ami pl sokat számít,ha "csajozásról" van szó),mivel ezt én is észrevettem magamon,mióta rendszeresen sportolok(pedig nem gyúrok,csak futok,meg ilyesmi,de mégis) Az relatív,hogy kit mi vonz,de szerintem ilyen téren (ha nem vagy annyira vékony) már most se panaszkodhatsz. Amúgy remélem,tudod,mire vállalkozol. Izmosítani nem megy egyik hétről a másikra. A kis eredményhez is hónapok kellenek,és egy alapos változtatás az étrenden. De szerintem jó ötlet. Meg a kondikban is ki szokott alakulni egy kisebb közösség azokból,akik rendszeresen járnak,szóval már nem az a tipikus magányos sport. :)

16/L

2013. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Önbizalmat ad az edzés? Lefutni pár 100 m-t vagy kinyomni 200kg ot attól nem lesz több önbizalmad. Max az akaraterőt, kitartás és koncentrálást segíti fejleszteni, de önbizalmat biztosan nem ad.
2013. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!