Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha most elkezdek kondizni...

Mady kérdése:

Hogyha most elkezdek kondizni napi kb 3 óra heti 5x akkor nyárra lehetséges hogy kigyurt testem lesz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen fölösleges 3 órát edzeni. Nem tudom most hogy nézel ki, de valószínűleg nem lesz kigyúrt tested!

2011. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig is jártam néha konditerembe háát nem vagyok puhány :D
2011. ápr. 4. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor rajtad múlik, hogy kigyúrt leszel-e. Remélem eddig nem 3 órákat edzettél..-

2011. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ùgy kell edzened, hogy erösen, de ne túlterheld magad.

Ha 3 órát akarsz edzeni hetente 5, az ellég gáznak hangzik.


Mondanám hogy oké, ha naponta 1 órát, minden nap más izomcsoportra. Merthogy hagyni kell a izmodat pihenni is.

HA nem hagyod hogy újra felépüljön akkor fölöslegesen edzel.


Ès ehez jól is kell enned.

Azért ha nézzük 2 hónap alatt, nem fogsz nagyon nagy eredményt el érni szerintem

2011. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, aki ilyen kérdést tesz fel, az biztos nem puhány... sőt, keni-vágja a témát! :S

Tegyél fel képet, majd megmondjuk mit lehet belőle csinálni két hónap alatt!

2011. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem árulok zsákba macskát. 3-5 hónap nem elég arra, hogy kigyúrd magad bármilyen intenzíven és keményen is nyomod. Az eredmény ugyan nem marad el, de egy átlagos laikus nem fog sok mindent észrevenni.. Ahhoz, hogy szembetűnő legyen a dolog legalább egy komoly másfél évet kell gyúrni... Akkor már látni fogja mindenki, hogy rendesen látogatod a konditermeket.
2011. ápr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és az a 3 óra felesleges. Nem is tudom mit lehet edzeni annyi ideig. Pláne heti 5*. Egy kar nap kb. 35 perc edzés. Az igazán kemény és intenzív tud lenni.. Ha rakok bele alkart, vádlit, hasat akkor felmegy legrosszabb esetben 45 percre... az öltözéssel együtt 1 órát vagyok kb a terem területén. A mell kivételével az összes többi hasonló időt vesz igénybe. Legalábbis nekem. Bár én nem vetem meg a szuper szettet.
2011. ápr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sz. Zoli válasza:
Ha van a környéken torna klub, vagy ha ismersz egy jó torna edzőt/tanárt akkor kezd el a tornát! Hagyd a kondit. Szerintem sokkal hatékonyabb! Nem tudom milyen alkat vagy, de szedhetsz kreatint és fehérjét is a gyorsabb izomnövekedésért.
2011. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felőlem edzhetsz 24 órát is naponta :D
2011. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a "nyárra szép akarok lenni" cuccot... Ha most elkezded, elég napi 1.5 óra edzés, többi fölösleges, és jövő nyárra fa*zán fogsz kinézni.. Ha meg heti 5* edzel, azzal csak magadat teszed tönkre, nincs ideje a szervezetednek regenerálódni.. Persze ezen kívül a kajálásnak is rendbe kéne lennie, meg ha tényleg komolyan gondolod, akkor kérdezd meg egy edző véleményét erről..
2011. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!