Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, titeket mennyire zavar ha egy lánynak a tarkójan és a derekán van egy kis szőr?

Figyelt kérdés
Nem szőke, de nem is dzsumbuj vagy valami ilyesmi, :D de engem mégis zavar..:/ Előre is köszi a válaszokat!:)
2013. márc. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

ilyen láthatatlan szőr nem zavar de ha sötét szine van és mégcsak nem is ritkás akkor kezdjen magával valamit mert nem sokból tart sztem

am ismertem egy csajt akinek szőrös volt a melle között...nah az durva volt:D

2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Vannak lányok akiknek kimondottan jól áll!

F.

2013. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!