Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok akkor most?

Figyelt kérdés

Nem akarok meleg lenni, mert a lányokat szeretem, de....még régebben hallottam arról hogy a fiúknál a prosztata izgatásával nagyobb orgazmust lehet elérni és láttam lány-fiú között videóban anál szexet és elkezdett érdekelni hogy milyen érzés...eszem ágában sincs fiúval/férfival csinálni, de nem bírtam ki és "üvegeztem". Abba akartam hagyni, de az érzés, amit a csúcsnál érzek így olyan intenzív volt hogy hiába gondoltam hogy többé nem csinálom, még így is valamikor rám jött és úgy maszturbáltam, hogy közben hátulról "izgattam" magam. Valamikor már azt is felvetettem, hogy milyen érzés amikor az én fenekemben csatannak el...(szimuláltam) és ez miatt már szinte utálom magam. Egyszerűen el akarom felejteni és most egy ideje abbahagytam, de nem tudom...élhetek így egyáltalán normális életett vagy lehet még valaha normális párkapcsolatom, egyszerűen el akarom felejteni, mert már undorodok tőle...én nem akarok homi lenni, de nem tudom, hogy el lehet-e ezt felejteni.

Tudom most sokan negatív hozzászolást fognak írni és meg is értem...de legalább páran adjanak normális választ.

17/f


2013. márc. 15. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez neked jó akkor csináld emiatt senki nem fog elitélni vagy melegnek beállítani
2013. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy milyen orgazmusod van, annak nincs köze ahhoz, hogy melyik nemhez vonzódsz.

Vonzódsz a nőkhöz? Ugyanis nők között is van olyan, aki szívesen belemegy anális izgatásba (esetleg még élvezi is), akkor olyat kell keresned...

2013. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, ezek a válaszok sokat segítettek :) thanks
2013. márc. 15. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!