Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Naiv lennék? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Naiv lennék? 16/L

Figyelt kérdés

Miért van az,ha egy srác kedves velem vagy rám mosolyog én már egyből félre értem a dolgot? Pl. Van egy fiu a suliba, két évvel időseb tőlem és tavaly azt vettem észre mikor elmentünk egymás mellett a folyosón, hogy folyton a szemembe néz.Egy koliba laktunk és mindig köszönt.Ebédnél és vacsoránál folyton figyelt.Akkor most tetszettem neki?

Aztán egy másik példa: Van egy nagyon helyes srác a koliba,idősebb tőlem.Mostanában hülyéskedünk meg beszélünk és azt vettem észre,hogy egyre jobban tetszik.Valamelyik nap hülyéskedtünk és közben megölelt,akkor most szeretne valamit vagy csak egy jó barátként tekint rám?

Sosem tudom,hogy most csak barátként tekint rám vagy több a szándéka?!



2013. márc. 15. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőlük és nem lesznek kétségeid:D
2013. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Majd ő ad egyértelmübb jelet ha többet akar :)
2013. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért figyelnek be mert koszos az arcod...jol neveltek ezért nem szólnak ;)
2013. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj túl sokat, ha van csöcsöd, és nem vagy csúnya, akkor bármelyik fiút megkapod egy-két menetre.
2013. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Vessző után szóköz.
2013. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hetero a srác és nincs barátnője (bár ez nem mindig 100%) akkor tetszel neki.
2013. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, akkor rengeteg fiúnak bejössz a kollégiumban. Én is szoktam köszönni sok lánynak a gimiben, és mindig a szemükbe nézek.


De inkább hívd el őket lötyögni valahova, vagy menj velük hülyéskedni. Az ilyen találgatások soha nem vezetnek sehova. Akiben gyanút fogok, hogy bejövök neki, csak figyelem kívül hagyom az egészet, mert ebben a korban a lányok nézik a fiúkákat, és vice versa :)


Ha meg bírod a srácot, és jól érzed magad mellette, akkor előbb utóbb lépj ha ő nem teszi meg.

2013. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Idősebb tőlem és eléggé messze lakik. Nem érzem magam csúnyának de nem is én vagyok a legmenőbb a koliba.Ő viszont az.
2013. márc. 15. 21:38
 9/9 A kérdező kommentje:
De akkor most naiv vagyok? Ha kedves és aranyos én egyből többre gondolok.:/ Ez baj?
2013. márc. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!