Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon gondolkoztam hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkoztam hogy mások is szokatk ilyen hülyeségeken gondolkozni?

Figyelt kérdés

15 éves gimnazista lány vagyok, (remek zenei ízléssel hahaha:D) és imádok olvasni. Annyira felélénkült a fantáziám hogy ha pl. kihívnak felelni akkor a legkevésbé sem izgulni kezdek el, de még csak nem is az adott anyagon gondolkozni hanem olyanon hogy milyen színű a lábujjkörmöm vagy hogy vajon mikor festette be a tanárnő utoljára a haját(ami szerintem remek kérdés lenne) A baj ott kezdődött amikor néha ki is csusszantak a számon ezek. Tanároknál és osztálytársaknál is. Lehet hogy ez valami pszichológiai eset, ha igen, akkor le a kalappal előttem, felismertem saját magam. ( és nem vagyok egoista, bár ez szerintem a fennt említettek alapján egyáltalán nem hihető)

A kérdésem az lenne hgy mások is gondolkoznak ilyenen / szórakoztatják magukat ilyennel?


2013. márc. 15. 23:03
1 2 3
 1/28 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én állandóan ezt csináltam, de komolyan. Csak én kamatoztatom a képzelőerőt melóban, különben bajban lennék.
2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal,hogy ne írj nekem :D

Egyébként néha,de én bírom az ilyen gondolkodású embereket.

2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekem vannak néha lüke, vicces gondolataim. de nem szoktam mondani senkinek. egyszer egy barátomnak néha elmondtam ezeket és jókat szórakoztunk ezen is, tovább gondoltuk, hasonlókat kitaláltunk együtt, stb.
2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Megesik elég gyakran, de kimondani nem szoktam, csak ha olyan társaságban vagyok, ahol tuti nem néznek teljesen hülyének :D


Pár napja a buszon egy nagyon érdekes (de egyben hülye) kérdés foglalkoztatott, de mára elfelejtettem mi volt az, pedig megakartam mások véleményét is kérdezni :S

2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam. nekem néha olyan gondolatom volt, h egy-egy ember úgy néz ki, mintha szétszedték volna kis darabokra, majd újra összerakták volna. meg amikor valaki telefonál és nem tudni mit mond neki a másik, akkor arról fantáziálok, hogy éppen pl. balettozik meg ilyenek. hát hasonló szintű gonodlataim szoktak lenni, amikkel jól elszórakoztatom magamat.

F

2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
haha :D villámtesók :D
2013. márc. 15. 23:09
 7/28 anonim ***** válasza:
Én arra szoktam gondolni, hogy fegyveresek megtámadják a sulit és én megmentek mindenkit :D de ez komoly :D
2013. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én meg arra,hogy lehet,hogy csak én létezem és mindenki más,csak a képzelet.
2013. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
amúgy azon már énis gondolkoztam...
2013. márc. 15. 23:13
 10/28 anonim ***** válasza:
LSD mond neked valami foley? :D
2013. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!