Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azon gondolkoztam, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkoztam, hogy vajon egy átlagos srácnak lehet e esélye egy jó csajnál?

Figyelt kérdés
És nem cicababára hanem szép okos, értelmes lánynál. Elég lehet a megnyerő beszéd, ill kisugárzás, vagy manapság ha nincs azonos külsőségi szinten egy ember az feltétlen ki kell zárnia egymást hogy tényleg szerelmesen és boldogan éljenek együtt?
2011. jún. 11. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

A jó csajok csak jó pasikkal vannak, járnak ..

nemtom a korod, de ha már a csajok elérték azt a bizonyos kort h már kell a lóvé akk mindegy h néz ki csak legyen della.. szval van esélye, ha már nem a külsőre megy hanem zsére...

(Ha hasznos volt lécci zöld kezecskét)

2011. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Am 18 vok:)
2011. jún. 11. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
bármi megtörténhet. A jó csajok is emberek, nem fognak megenni ha udvarolsz nekik csak próbáld ki egyszer.
2011. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélye...ez nem kérdés szerintem
2011. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd....


Embere válogatja ismerek átlagos, illetve kicsit rondácska srácokat akiknek csinos barátnőjük, volt de olyanokat is ismerek akik senkinek nem kellenek, se jó nőnek se rossznak, és hiába is akarna az átlag srác szép, csinos, értelmes lányt egyszerűen nem kell ezeknek a lányoknak, DE! akad 1-2 a szénakazalban akiknek akad!



Szoktam látni az utcán:

- ronda pasikat, gyönyörű igényes nőkkel

- ronda pasikat egyedül

- ronda pasikat, "ronda" nővel

- ronda pasikat ronda pasikkal


- jóképű srácokat ronda nővel

- jóképű srácokat csinos nővel

- jóképű srácokat jóképű srácokkal

- és jóképű srácokat egyedül...

2011. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán. Aki tényleg okos és értelmes, annak általában a belső jobban számít. Ha meg mégis a külsőt nézi, akkor lehet hogy nem is olyan okos, és értelmes.
2011. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig olyan kapcsoltaim voltak, ahol a fiú mások szerint egyáltalán nem illett hozzám külsőre. Szóval miért ne lehetne. Egy normális lány - mint én - nem azt nézi, hogy milyen szálkás a tested vagy milyen szépen ívelt a szemöldököd.
2011. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én az utolsótól kérdezném, hogy ő hogyan néz ki, és mesélhetne a volt barátairól is...
2011. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne?!
2015. máj. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!