Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miskolcon vagy környékén van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon vagy környékén van olyan ember akinek nincsenek barátai és szívesen barátkozna?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom,így nem erre vágyok.Csak barátság érdekel mert nincsenek barátaim.De írhat bárki aki ismerkedni

2013. márc. 15. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
jelen 22F
2013. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok, nekem sincs senkim, és most hagyott el a párom, akit mindennél jobban szerettem..

22L

2013. márc. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú/lány? :) én 20L és csak a párom van nekem is:/ barátaim nem nagyon
2013. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19/L vagyok
2013. márc. 16. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy látom 2 hetes már a kérdés, de hátha olvasod még

szintén van egy az én személyemben, telnek a napok a fejem fölött, és csak nézni tudok ki az ablakon, hogy mindenkinek van kivel beszélgetni, csak nekem nincs egész nap kihez szólnom. Kimozdulni is emiatt nem szoktam már, mert olyat ritkán lát az ember hogy valaki egyedül csinálna bárkit, mindenkinek van társasága. Volt idő mikor nekem is volt sok ismerősöm, de az évek alatt mind eltüntek, másik városba költöztek.

Ha van kedved írj nyugodtan, 27F

2013. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!