Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan lehetnék én is sikeresebb, szerethetőbb ember?

Figyelt kérdés

Depivel kűzdök,de már kezdek kijönni belőle.A helyzet az,hogy egyáltalán nincs szinte életem.Sulizom melette alkalmi melót végzek,sokat netezek,néha-néha társaságba járok.Ezen kívül kb.semmi.Azt vettem észre,h hiába próbálok tenni azért,h menjenek a dolgok nem sikerülnek,nem találom a helyem az életben...Irigykedve figyelem azokat az embereket aiknek van életük,társaságuk,járnak bulizni,dolgoznak,tanulnak,sok barátjuk van,jól néznek ki,van párjuk stb. Én is erre vágyom,h legyen életem,de nincs sajnos.


Szeretném,ha a szeméyiségem vonzó lenne és az emberek "rám tapadnának".Benne szeretnék lenni az úgymond körforgásban,szeretném ha haladnának a dolgok,de vhogy nem jön össze.Szeretnék szép,csinos lenni szeretném,ha az embereknek tetszenék...


Tudnátok vmi JÓ tanácsot adni,h mit tehetnék??


Ezer hála és köszönöm! :))



2013. márc. 15. 22:27
1 2 3 4
 1/33 fospuska ***** válasza:
100%

"sokat netezek,néha-néha társaságba járok"


fordítva csinálod.:)

szeretnél szép és csinos lenni? és biztos,hogy most nem vagy az?

2013. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit kell tenned, hogy nyitottabb vagy az emberek felé és akkor minden jobbra fordul. A munka plusz tanulás meg szükséges rossz. Mondjuk az én esetemben ez úgy van, hogy mikor eme kettőt művelem, akkor nincs időm azon agyalni, hogy sikeres vagyok-e vagy sem, csak ha sok szabadidőm van, de azt meg barátaimmal töltöm, azokon keresztül meg tudok lányokkal ismerkedni és minden megy a maga rendje szerint.
2013. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan embereket keresni, akikkel kölcsönösen meg tudtok bízni egymásban, akikkel barátok lehettek, eljárhattok ide-oda. Keress értelmes hobbit, ott is tudsz emberekkel ismerkedni. Egyébként nálam is volt hasonló probléma, ha gondolod, írj privit, talán tudok valamit segíteni.
2013. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Igen tuti nem vagyok szép se csinos... :S


2-es:Köszi,jó neked!

2013. márc. 15. 22:38
 5/33 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tú nyitott vagyok alig van limit,h kivel NE álljak egyáltalán szóba bár ez a veszély nem fenyeget...
2013. márc. 15. 22:39
 6/33 anonim ***** válasza:

Egy nő ha tökéletes alakja is van mindig talál kifogást magán.

Akit pedig lehetne kritizálni, azt hiszi ő maga a tökély.

2013. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló:Azt hiszed,h szép vagyok? Tényleg nem...
2013. márc. 15. 22:48
 8/33 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Bocsi nem magamat akartam fényezni, csak leírtam nekem, hogy megy most az élet, hátha az én példám neked segíteni fog.
2013. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy kivel állsz szóba, hanem lesz-e olyan, akiben tényleg megbízhatsz, és egymás támaszai lehettek. Másrészt meg nem mindenkinek egyforma az ízlése, és lehet, hogy te is tetszenél valakinek, csak hinned kellene önmagadban.
2013. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire tiltakozol az ellen h szép lehetsz akkor még messze van a depiből kijövés. ne utáld magad, ne tiltakozz h jól nézhetsz ki. de amúgy a sport jót tesz az önbecsülésnek szerintem
2013. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!