Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves kortól jó ha van...

Hány éves kortól jó ha van barátnője az embernek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, de minden rokontól megkaptam már a "Mikor lesz barátnőd?" kérdést, ami igazából nem zavar, viszont évről évre egyre inkább noszogatnak vele, és most már örülnék, ha lenne.

2013. márc. 13. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
99
2013. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

azoknak a rokonoknak nem sok fogalmuk lehet a komoly párkapcsoaltokról.

szerintem 20 éves kor alatt a legtöbb esetben nem érdemes, legalábbis a legtöbb fiú nem igazán komolyodik meg 20 éves kor alatt.

2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
16-17.
2013. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

engem is b@szogattak amikor nem volt. utána lett, akkor azt mondták, hogy nem tudok a tanulásra koncenrálni. a csajjal szétmentem és most megint azt mondják mikor lesz már csajom.


kérdésre válaszolva: 16 évesen

2013. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az soha nem jó! :D

Max ha imádtok együtt lenni, az megint más, de az meg nem a kortól függ!

2013. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kényszerből, ne legyen barátnőd! Majd ha tényleg szeretnél, úgyis lesz.
2013. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Erre nincs igazán kiszabott korhatár,több mindentől is függ. Átlagban azt mondanám 16 és afölött,de ez csak a nagy átlag. Én 13 éves korom óta együtt vagyok a barátommal(kevesebb mint 1 évvel idősebb nálam),és ,,dúl a love". :) 15/L

UI.:Ne azért akarj valakit magad mellé mert noszogatnak.Hagyd magad folyni az árral,amikor jönnie kell jön,ne keresd görcsösen,annak mindig rossz vége lesz.

2013. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezeket a tolakodó embereket!

Mi az,hogy mikor lesz??

Mi közük hozzá?Ez kb olyan kérdés,mikor megkérdezik mennyi a fizetésed.Ha vki akar beszélni a magánéletéről,az fog,de szerintem más életében vájkálni eléggé közönséges dolog.

Én pl meleg vagyok:D..Volt olyan rokon,aki 21 éves koromban,azt kérdezte,hogy mikor nősülök meg?:D

Persze nem fejtettem ki neki a helyzetet,mert nem tartottam rá sem érdemesnek és nem is voltunk olyan bizalmas viszonyban,hogy én erről beszéljek neki.

Másrészt,ha heteró lennék,akkor is kötelező dolgok ezek?

Ezek z emberek mind,azt hiszik,hogy mindenki ugyanúgy gondolkodik a világról,mint ők,mert buták.


Én 22 éves voltam,mikor először találkoztam meleg pasival,addig nagyon félénk voltam.19 éves korom körül kezdett komolyabban érdekelni csak a szexualitás,de volt olyan osztálytársnőm,aki 15 évesen azt mesélte nekem,hogy elveszette a szűzességét.Változó ki,mikor érik meg ezekre a dolgokra,és ezt a felnőtt rokonaidnak is tudniuk kellene.Pont ettől lesznek szorongósak a gyerekek,azt hiszik,hogy nekik már érezniük kellene olyan dolgokat,amiket még nem éreznek.

Ha valóban örülnél neki,akkor hajrá,viszont,ha csak annak örülnél,hogy a rokonok ne célozgassanak vagy lehessen "villogni" egy ilyen ténnyel,akkor ne tedd.

Képzeld ismerek jóval 20 felett is olyan embert,akinek nincs senkije,mert eléggé szereti,igényli a magányt,a párkapcsolat sem való mindenkinek.

Csak,ha úgy érzed erre vágysz,akkor lépj ennek irányában,ne mások nyomására!!!

2013. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Öreg kérdés, de nem érdemes ezt feszegetni. 18 éves a kérdező, ha "még mindig" nincs csaja/pasija az embernek, semmi gáz, nem csak erről szól az élet. Az élet arról szól, hogy boldog legyél (de ne mások kárára), ill. hogy amennyit tudsz, azt beletedd a társadalomba.
2016. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!