Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nemcsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nemcsak a pasik, hanem a nők is elfogadnak egy csomó mindent egy pasitól csupán azért, mert férfi?

Figyelt kérdés
Itt olavsom egy csomó válaszban, hogy "fogadd el, hogy másra gondol szex közben, hiszen férfi, náluk ez így működik". Vagy "nem baj, ha egyszer megcsal, hiszen férfi", stb. Miért működik így??? Vagy így működik egyáltalán???? NE legyen már mindenre mentség az, hogy FÉRFI... légyszi' írjátok oda, hogy fiú vagy lány írta a választ
2008. jún. 9. 21:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Ezt hülyeségnek tartom... Semmi ilyen mentség nincs... legalábbis szerintem:S
2008. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig is voltak olyan nők, akik eltúrik, hogy megcsalja, kihasználja, veri őt a pasija és olyanok, akik nem tűrik....sőt lesznek is ilyenek mindig. Ez nem jelenti, hogy mindenki ilyen.
2008. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hello szerintem nincs mentség arra hogy megcsalja valaki a barátnőjét és szerintem az esetek nagytöbségében a lány hajlamos a megcsalásra bár ez csak az én észrevételem és hát hogy miért van ez olykor ? Létezik a világon sok olyan férfi akik arra mennek hogy minél több nővel legyenek na az ilyet kerülni kell én ha barátnőmmel vagyok csak rá tudok koncentrálni senki más nem jut eszembe sose tudnám megcsalni és szerintem nem igy müködik a dolog de mindenhol vannak kivételek:) (sajnos) remélem segitettem egy 17 éves srác...
2008. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
éis egyetértek az elöttem szolokkal... ez teljesen emberfüggö! van olyan pas aki soha nem calná meg a barátnőjét de van olyan aki csak huzza a strigulákat! attol h pasi nem engedhet meg magának szerintem ilyeneket!
2008. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hoyg ti is így gondoljátok, már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a kakukktojás, akinek túl "magas"(?) elvárásai vannak egy pasitól... de tényleg ezen az oldalon láttam a válaszok között egy csomó helyen, hogy el kell fogadni, mert férfi és pont. Sztem sincs ez így jól!!!
2008. jún. 9. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. 17 éves lány vagyok. Nagyon sokan az oszályomban a lányok közül ugy gondolják, hogy ők még élnék az életüket. Nekem ugytűnik, hogy nem mentség az, hogy férfi. Engem 3 éve megcsalt a barátom, hülye volt, be is ismeri. nyílt titok, mégis szeretem, és nállunk boldogabb nincs. és nem azért maradtam vele, mert pasi, hanem mert szeretem. Amugy a szerelesm inkább győz, mint az, hogy van e valami a lába közöt vagy sem. Persze nagyon sok esetben nem igy van. De nekem a szerelem a tapasztalatom.
2008. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is sok helyen tapasztalom,amúgy lány vagyok.Pl.Egyforma beosztásban dolgozom két férfival,és hasonló habitusuak vagyunk,mégis az alattunk lévő nők (beosztásban), őket körbeugrálják,pusztán azért,mert férfiak,és az ő szavuk többet ér.Emelett,megpróbáltam kiállni magamért,megkérdeztem a főnököm (ő is férfi),hogy lát-e kivetnivalót a munkámban,a válasz az volt,hogy teljessen megvan elégedve.Ekkor megkérdeztem,hogy akkor,mért kapok kb.100.000ft.-tal kevesebb fizetést,mint a többiek?A válasz ez volt:-MERT ŐK FÉRFIAK!Hát azt gondoltam...(ez nem tűr nyomdafestéket).Ez szerintem,valahonnan nagyon régről rögződött,amikor még a férfi volt a kenyérkereső,a nőt meg "csak" kb.házimunkásnak,és dadának tekintették.Vagyis valahol lenézték,és a férfi volt a fas-a gyerek.Erre a mai napig a legjobb példa,hogyha egy férfi sok nővel fekszik le,ő a király,viszont,ha egy nő,sok férfival,akkor ő egy ku-va.Szerintem,erről nagyban a nők tehetnek,hogy nemzedékeken át,hadjuk,hogy úgymond elnyomjanak minket.Bár szerencsére,látok némi javulást,ahogy önállósodnak a nők.Ez persze általánosítás,és a normális emberek nem így gondolkodnak.Szerintem,akkor működik jól egy párkapcsolat,ha egyenrangúság van,és amit a nőnek nem szabad,azt a férfi se tegye!
2008. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem (nagyrészt) úgy gondolták ezt a "fogadd el hisz férfi" dolgot, hogy rengeteg dologban a pasik sokkal érzéketlenebbek, egyszerűen nem érdekli őket, míg a nők az érzelmeiket helyezik központba. Ezért mondjuk ha megcsalta a barátnőjét, a lány ezt itt elsírta és tanácsot kért, jöhettek olyan válaszok, hogy a pasiknak érzelmileg nem olyan fontos a szex ezért meg is bocsáthasz neki stbstb.

vagy rosszul látom?

2008. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek mwradi gondolkodásuak.

ez max akkor elfogadható,ha a pasi lapátolja haza a lóvét,a csaj pedig a pics-áját mereszti és hízik mint a disznó.A pasi meg elhagyni nem akaraj mert,hülye mint a föld.

28/f

2013. máj. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!