Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ez a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ez a srác kicsit komolyabban vegyen?

Figyelt kérdés
Az a történet lényege, hogy pár hete ismerkedek egy sráccal. Ő szúrt ki magának, bejelölt facebookon, aztán elkezdünk beszélgetni is. Párszor már személyesen is. A baj az, hogy van neki barátnője, viszont állítása szerint én nagyon bejövök neki, és szeretne többet tőlem. Mondtam neki az elején, hogy ha nem lesz már barátnője, beszélhetünk a dologról. Nos, azóta is van barátnője, azt mondja nem szerelmes belé, de a megszokás miatt nehéz szakítani, de velem sem akarja megszakítani a kapcsolatot. Rendszeresen beszélgetünk, de még nem történt semmi közöttünk. Néha azt érzem rajta, hogy csak szexet akar, bár mondta is, hogy szívesen benne lenne, mert nagyon izgatom a fantáziáját, néha viszont úgy érzem, többet is akar, csak nem meri otthagyni a barátnőjét. Nem tudom. Viszont nekem lelkifurdalásom van a dolog miatt. Barátnőm azt mondja, az sem jó, ha miattam szakít a barátnőjével, mert mivan, ha majd velem is ezt tenné. Viszont én meg kezdem egyre jobban megkedvelni, laza kapcsolatban is benne lennék vele, de így hogy van barátnője nincs hozzá pofám. Szerintetek? 22/L
2013. márc. 16. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba. tegyük fel, hogy összejöttök és egy idő után téged is megun és akkor te leszel a megszokott barátnő akit megcsal..
2013. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél le róla, úgy veszem észre ez a legsablonosabb szöveg, amikor valaki csak szexet akar (kivételek természetesen itt is lehetnek, mint mindenhol).
2013. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem barátnőm van, nem jelölgetek be idegen lányokat Facebookon. Esélyes, hogy a te utódodat is így keresné meg. Vagy ki tudja hány lányt jelölget.
2013. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!