Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki nagyon szép, és belülről ilyen "filozófus" fajta? (bővebben)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy lány, aki hosszú szőke hajú, kék szemű, szép arcú, jó testű, jól öltözködik (nem ribancosan), és első ránézésre a legtöbben azt hinnék róla, hogy egy plázacica, de belülről nagyon gondolkodó, művészetkedvelő, "filozófikus", aki szeret elgondolkodni a világon, és érdekli a politika. A belső értékei hátráltatnák a barátját, vagy a fiúknak ez a személyiségtípus is bejön?

2013. márc. 16. 17:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Az életet inkább élvezze, és ne filozofáljon rajta. (És ezzel most nem az agyba-főbe züllést támogatom. Csak egy belevaló, kicsit szeleburdi, izgőmozgó lány inkább az esetem, mint egy filozófus csaj.)

Politikából meg bőven elég, amit hallok, nem hiányzik még, hogy a barátnőm is kezdje.

2013. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. 25/F
2013. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Tőlem azon gondolkodik amin csak akar, de ettől függetlenül nagyon nem szeretem azt ha valaki emiatt túl okosnak hiszi magát ebben a témákban.

Szóval különösebb bajom nincs vele, csak ne vigye túlzásba, ergo nem akarok feszt a politikáról beszélni meg hasonlókról.


De az a baj hogy az ilyen emberek azt hiszik h ők mindent jobban tudnak a másik pedig hülye ehhez.

2013. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Csak nekem furcsa, hogy a 6. válaszolón kívül mindenki le lett pontozva?
2013. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok,na jó jóképű csak bizonyos nők szerint,de a gondolkodást azt értékelem.És szeretnék ilyen nőt ismerni.

Ha meg párkapcsolat is lenne egy ilyennel,az tökéletes lenne.Mert az igazat megvallva,volt már pár szép barátnőm,de beszélgetni ilyen értelmesebb témákról nem tudtunk.Kb inkább én meséltem,ő meg bólogatott.És látszott,hogy nem tudja,így van-e.Én mondjuk kedvelem a fizika,filozófia,matematika,emberi pszichológia témákat,de nem hogy barátnő,senki sincs rá.

2013. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
nekem bejön ha egy igényes csaj még gondolkodni is tud!
2013. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit.

Amúgy az alatt, hogy érdekel a politika, nem azt értem, hogy "elkezdek zsidózni", hanem érdekel, hogy mi van az országgal. Igen, ezt a nők többsége unalmasnak tartja, meg sokak nem is törődnek vele, de engem valamiért foglalkoztat ez is..

2013. márc. 16. 18:20
 18/27 anonim ***** válasza:
A filozófiával nincs semmi baj, ha értelmes ember van mögötte. Ugyanez igaz a politikára is.
2013. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jóóó, írj privit és dumáljunk este, nekem tetszik amit eddig leírtál magadról, hasonló lányt akartam mindig is. 26/f
2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Softness ***** válasza:
Bocsi fiúk, de én nem hiszek nektek. Lehet elméletben úgy gondoljátok egy ilyen csaj főnyeremény, de én inkább úgy vettem észre hogy az egyszerűbb nőket kedvelitek, ugyanis egy bölcs nő bonyolult és pasik megfutamodnak, nem vágnak bele egy nem egyszerűnek igérkező kapcsolatba.
2013. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!