Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Két éve reménytelenül szerelmes vagyok egy nálam 8 évvel idősebb srácba. Nem erre irányulna a kérdésem, beletörődtem már. Tenni nem tudok ellene, nem tudom kerülni, egy helyen dolgozunk, nem fogok felmondani ez miatt. Ráadásul jóban is vagyunk, barátként tekint rám. Nem tudnám megszakítani vele a kapcsolatot, az egész bagázs együtt van állandóan. Együtt járunk ebédelni, vacsorázni munka közben és után, hétvégén szórakozni, egyéb munkahelyen kívüli projekteken dolgozunk. Nem fogom mindenkitől elhatárolni magam azért, hogy vele se kerüljek kontaktusba. Abba is beletörődtem, hogy menyasszonya van 4 éve. És akkor a kérdésem:


Azóta, mióta fenn áll ez a helyzet (2 éve), nem tudok randizni, férfiként tekinteni másra, pedig ez minden vágyam. Találkozgathatok, randizhatok én akármilyen sármos, kedves, vicces, figyelmes sráccal, semmi nem történik, pedig előtte szinte már egészségtelenül gyorsan estem szerelembe olyan srácokkal, akikkel most nem megy. Azóta senki soha nem fogott meg semmivel. Akár randi közben is beugrik az arca, hangja, nevetése, és oda minden. Akár akkor, ha az utcán látok egy jó pasit. Egyből akaratlanul is elkezdem hozzá hasonlítani, aztán egész nap rá gondolok. Ez megy már két éve. Nagy nehezen, de beletörődtem, és elfogadtam, hogy nem leszünk együtt, világos. Meddig fog ez tartani? Mikor múlik el? Mikor leszek képes másra is férfiként tekinteni? Köszönöm előre is!

21l


2013. márc. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nem olyan dolog, mint az időjárás, nem lehet előre kiszámolni...

minél jobban erőlteted, annál jobban fog fájni

tereld el a gondolataidat, ismerkedj sok sok új emberrel, láss világot

ha végképp nem megy, kérd meg Őt, hátha tud segíteni neked

de ez csak rajtad múlik...

többet azt hiszem nem tudunk segíteni :S

sok sikert! :)

2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom én, csak 2 év hosszú idő, kezdem elveszíteni az összes reményt, egyre jobban tartok attól, hogy "így maradok". :( Ismerkedek én, rengeteg új barátot szereztem ez idő alatt. Épp ez az, hogy csak barátot, többre nem vagyok képes még pasikkal sem. :(
2013. márc. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!