Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, és tegnap láttam, amint egy csajt (nem nagyon ismerem, párszor láttam a suliba) megujjazott. Annyira ledöbbentem, és lesokkolt, nem is gondoltam rá, hogy ezt teszi. Átmentem hozzá, felmentem a szobályába és láttam. Aztán nem mentem be, mert elsirtam volna magam, de most még mindig nem hiszem el amit láttam. Mit mondjak neki, amikor legközelebb találkozunk, vagy mit kérdezzek? Annyira felkavart érzelmek vannak bennem, attól tartok, eddig is ezt csinálta, csak nem láttam... :((
2013. márc. 16. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmü. Küld el. Ha megtette késöb is megteszi és ez azt jelenti h nem szeret. Adj inkább olyan pasinak esélyt aki értékel téged.
2013. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fuss a karjaimba:D

nem éri meg tovább folytatni:S

2013. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"szobályába"


Nem vagyok helyesírás b*zi de azért ez már durva :S

2013. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*szobájába (bocsi)
2013. márc. 16. 22:19
 5/7 Antonius Caepio ***** válasza:
Szakíts vele, mert ennek így nincs jövője. Mondd el neki, hogy láttad mit csinált, és köztetek mindennek vége. Nem egyszerű, nem könnyű, de sajnos ez így működik.
2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De miért tette? Ez volt ma este. Ezen a héten meg direkt mindent megadtam neki. Volt szex minden nap! Ujjazás, pettingeltünk sokat, azt hittem élvezi... Nem voltam elég jó neki? Mit tud adni neki a másik lány?
2013. márc. 16. 22:51
 7/7 anonim válasza:
semmit nem tud adni neki csak élvezi h nem egy lánnyal van.légy okos és erős és hagyd el semmikép sem bocsájts meg neki!!!Hiába szereted nem szabad megbocsájtani neki!kérlek hallgass rám, mert ezt máskor is megteheti hiába igérné meg, hogy többet nem teszi meg, meg tenné.Sajnálom, hogy megcsalt eltudom képzelni milyen rosszul érezheted most magadat.. :(
2013. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!