Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A volt barátom haverja miért mondta el, hogy megcsalt a volt párom?

azért, mert megsajnált, vagy mert az volt az érdeke, h szakítsunk..... kérdezem én...

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, megcsalás

2013. márc. 14. 02:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

kiegészíteném azzal, h akkor mondta el mikor még együtt voltunk az exemmel...s mikor megtudtam h megcsalt akkor szakítottam vele...

# 1/10Időpont 2013. márc. 14. 02:37 Privát üzenet

akkor már nem voltatok egy pár, amikor elmondta a haverja?

mert akkor máshogy nézd: lehet a srác akar tőled valamit...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. márc. 14. 02:38 Privát üzenet

1. lehet a haver és a volt párod összekülönböztek valamin

2. bejössz a haverjának

de lehet szimplán annyi, hogy a haversrác gonosz.

# 3/10Időpont 2013. márc. 14. 02:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

először is köszönöm a választ... másodszor meg. de még együtt voltunk, s mikor megtudtam azon nyomban szakítottam a barátommmal... miután elmondta a haversrác, h megcsalt....

# 4/10Időpont 2013. márc. 14. 02:40 Privát üzenet

Nincsmit.

Ez a 3 eset lehetséges. Esetleg azt még leírhatnád, hogy

konkrétan miből állt a megcsalás, mennyi ideig voltatok

együtt, és hogy mennyi idősek vagytok (a tisztábban látás

érdekében).

# 5/10Időpont 2013. márc. 14. 02:43 Privát üzenet
azt nem írtad le h valóban megcsalt e a párod vagy csak a haversrác véleménye alapján szakítottál az exeddel.minden esetre valószinű h tetszel neki és nem akarta h egy olyas valakivel legyél együtt aki nem értékel téged eléggé, esetleg az exeddel lehetett valamilyen vitája ami miatt szeretett volna kib*szni vele.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. márc. 14. 06:33 Privát üzenet
Szerintem egyszerű, csak az exbarátoddal akart kib..szni.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. márc. 14. 08:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azért nem olyan egyszerű.... több opció is van... egyébként valóban megcsalt tehát a haversrác állítása igaz volt

# 8/10Időpont 2013. márc. 14. 16:45 Privát üzenet
mert ő is meg akar csinálni

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2013. márc. 15. 21:56 Privát üzenet
Akár az is lehet hogy a kedves haver téged bír, tudja rólad, hogy jó ember, kedves lány vagy, míg az exeddel bár jóban volt úgy gondolta fa.szság volt amit veled csinált, úgy gondolta jogod van tudni. Jó bíztató hogy senki más nem vetette fel előttem h ne adj Isten van a haversrácnak lelkiismerete.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2013. márc. 16. 13:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te mit tennél, ha kiderülne, hogy a barátnőd megcsalt a hugoddal?
Csajok! Ti hogyan dolgoztátok fel, emésztettétek meg mikor a pasitok megcsalt?
Hazudik, megcsalt. Mi legyen?
Mit tegyek, ha megcsalt a pasim, de bocsánatot kért. Elfogadja? Maradjunk csak barátok? Egy ilyen eset után, még működhet rendesen egy kapcsolat vagy már nem?
Megcsalt? Szituáció a következő : agyonra kivolt szívva a nyaka -_- elterelő szöveg : haverja szívta ki amiért valamit tönkre tett náluk . és ezt az apja is megerősítette előttem...
Mindenki azt mondja, hogy megcsalt a barátom, még egy nagyon jó haverja is. Mi az igazság?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!