Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom haverja miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom haverja miért mondta el, hogy megcsalt a volt párom?

Figyelt kérdés
azért, mert megsajnált, vagy mert az volt az érdeke, h szakítsunk..... kérdezem én...

2013. márc. 14. 02:35
 1/10 A kérdező kommentje:
kiegészíteném azzal, h akkor mondta el mikor még együtt voltunk az exemmel...s mikor megtudtam h megcsalt akkor szakítottam vele...
2013. márc. 14. 02:37
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor már nem voltatok egy pár, amikor elmondta a haverja?


mert akkor máshogy nézd: lehet a srác akar tőled valamit...

2013. márc. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. lehet a haver és a volt párod összekülönböztek valamin

2. bejössz a haverjának


de lehet szimplán annyi, hogy a haversrác gonosz.

2013. márc. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a választ... másodszor meg. de még együtt voltunk, s mikor megtudtam azon nyomban szakítottam a barátommmal... miután elmondta a haversrác, h megcsalt....
2013. márc. 14. 02:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincsmit.


Ez a 3 eset lehetséges. Esetleg azt még leírhatnád, hogy

konkrétan miből állt a megcsalás, mennyi ideig voltatok

együtt, és hogy mennyi idősek vagytok (a tisztábban látás

érdekében).

2013. márc. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt nem írtad le h valóban megcsalt e a párod vagy csak a haversrác véleménye alapján szakítottál az exeddel.minden esetre valószinű h tetszel neki és nem akarta h egy olyas valakivel legyél együtt aki nem értékel téged eléggé, esetleg az exeddel lehetett valamilyen vitája ami miatt szeretett volna kib*szni vele.
2013. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű, csak az exbarátoddal akart kib..szni.
2013. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért nem olyan egyszerű.... több opció is van... egyébként valóban megcsalt tehát a haversrác állítása igaz volt
2013. márc. 14. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
mert ő is meg akar csinálni
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet hogy a kedves haver téged bír, tudja rólad, hogy jó ember, kedves lány vagy, míg az exeddel bár jóban volt úgy gondolta fa.szság volt amit veled csinált, úgy gondolta jogod van tudni. Jó bíztató hogy senki más nem vetette fel előttem h ne adj Isten van a haversrácnak lelkiismerete.
2013. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!