Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megcsalt a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a barátnőmmel egy hete. (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés
Néha megpofoznám az exem néha meg hiányzik, hogy szeretgessen. Nem fogom visszafogadni, de hogyan hidegülhetnék el tőle? Még így is teljesen oda vagyok érte.
2013. febr. 25. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el,amennyire csak lehet.Előbb-utóbb kiszeretsz belőle,addig meg tereld el a figyelmed mással.Szórakozz,csináld a hobbid,tanulj,sportolj.Kösd le magad.De ne lépj vele kontaktusba,se neten keresztül,se személyesen,tiltsd le fb-n is ha fent vagy.Tudom hogy nehéz,de majd jön más,az élet nem áll meg!
2013. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia én pont hasonló helyzetben voltam olyan három hete, a barátnőm csalt meg engem valami csávóval.

Szakítottunk is,egyszer összejöttünk még kúrtunk de annyira idegesített a jelenléte,hogy utána facebook-on jól összevesztem vele és én kértem meg,hogy tiltson le a g"cibe... :) Letiltott ,elhordott még ő mindennek,neki állt feljebb :)

Jól össze kell veszni,hogy megutáld,először az az érzés jön majd,hogy gyűlölöd és imádod és egy vadító szex lenne a megoldás,ami egyébként sajnos tényleg megoldás aztán egy idő után ha nem látod facen gondolkozni fogsz éjjelenként lefekvés előtt,hogy mekkora szemét és hülyén érzed magad :) kb egy hónap és jobb lesz :D

2013. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp vesszél vele jól össze

Kivéve ha nagyon kulturált és emberi vagy és erős vagy...

Olyankor érd el,hogy a barátod könyörögjön ,hitegesd,hogy visszafogadlak,verd át,hogy találkozzunk itt egy jó messzi helyen mert ott vagytok vendésgségbe és ha odamegy akkor talán látod rajta,hogy megér neki annyit,hogy kimenjen eléd...Azt nem leszel ott és hív keres és lenyomod és mikor ír sok sok pontot írsz neki...

És a végén letiltod :) Neki is sz"r lesz hidd el

2013. febr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Légy férfi! Simán hagyd a francba. Túléled.
2013. febr. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem bocsátasz meg neki? Szerintem egy második esély mindenkinek jár. Ha látnám, hogy engem szeret csak botlás volt akkor megbocsájtanék. Ha érzelmek is vannak már köztük akkor nem. Igaz tényleg a legszemetebb dolog a másik barátjával, barátnőjével félrelépni.
2013. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
Azért a kedves "barátnő" is megérne egy misét...
2013. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot velük,és kész.
2013. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!