Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik hasonló cipőben járnak, mint én?

Figyelt kérdés

Soha nem volt nővel viszonyom, se csók, se szex, se semmi. Részben ezáltal teljesen esélytelennek gondolom magamat az élet legtöbb területen is, és gyakran fontolgatom az öngyilkosságot. Kevés dolog létezik, ami tartja bennem az életkedvet.


25/F


2013. márc. 17. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket viccből se írj!! ( öngyilkosság )

Am biztosan, csak ezt a legtöbb fiú nem biztos, hogy bevalja, bár nemtudom, mert lány vagyok :))

2013. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én 19/F vagyok, hasonló cipőben járok mint te, nem vagyok csúnya lett volna sok esélyem csak valahogy nem érdekeltek úgy a csajok hogy mit gondolnak:S semmiképp se fontolgasd az öngyilkosságot, fókuszálj karrierre vagy valamire ami boldoggá tesz és akkor nő az önbizalmad is és nagyon esélyekkel indulsz a lányoknál:)
2013. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kék_ ***** válasza:
Öld meg magad, vagy várj még 5 évet. Az áll az internet ősi legendáiban, hogy a férfiak akik 30 éves korukig teljes szüzek maradnak megkapják a Legfelsőbb Varázsló titulust és rengeteg mágikus erőt.
2013. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MEGOLDÁS keress valami tuti állást utána majd ez a sok ribancot (mivel magyarország 99 százaléka az) le sem tudod majd vakarni magadról.

16/f

2013. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na jah, csak a lábméret más...

kezdj magaddal valamit, mert helyetted más nem fog, próbálkozz a lányoknál, még akkor is, ha sok visszautasítás ér, és könyveld el magad esélyesnek, hisz ugyanannyi esélyed van neked is mindenre, mint akárki másnak

2013. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hogy öngyilkosság meg se forduljon a fejedbe. Hidd el hogy rád is vár egy gyönyörű lány akit még nem találtál meg, de meg fogod csak türelmesnek kell lenned.
2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy legutóbb egy ugyan ilyen kérésen akadt meg szintén a szemem, csak azt egy lány írta ki...:) Sztem egymásra kéne találnotok...:) Amúgy nyugi, van remény, nekem pl van egy csomó szingli barátnőm, akiket csúnya nőcsábász fiúk nagyon átvertek, és csak ilyen szende lelkű lovagokra várnak mint te, akik csak az övéké lehetnek és senki másé...:)
2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!