Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hasonló cipőben? 4év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hasonló cipőben? 4év után vége lett a kapcsolatomnak, nagyon szomrú vagyok hogy ennyi megszokott nyár utűán most egyedül. Mit kezdjek mnagammal most?

Figyelt kérdés
Nem tervezek újabb szerelmet mert még mindig őt szeretem.És nélküle nagyon rossz, nincsenenk nagyon barátaim.Igy elég necces lesz ez a nyár!
2010. jún. 13. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, esetleg barátkozz, menj kirándulni a családdal, vagy ha nagyon felejteni akarsz, játssz a wow-val vagy valami más mmorpg-vel.
2010. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is épp ez a helyzet, csak mi 3 évig voltunk együtt. Én nem adom fel, mindent megteszek azért, hogy visszahódítsam. Most várok, hogy mikor kezdek el hiányozni neki. Még reménykedem.
2010. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj visszaolvasva, borzalom a helyesírásom!Bocsika csak siettem és nem néztem át!
2010. jún. 13. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
kéne egy olyan netes klubbot inditani komolyan ahol olyan emberek barátkozhatnának akiknek tényleg nincseneke barátaik:( ezzel én is igy vagyok és én is egyedül unatkozva töltöm majd a nyarat 4év után:(
2010. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem is lenne rossz az!

Hisz áh milyen rossz ha nincsennek igazi barátaink!

2010. jún. 13. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
készítek eggyet és majd jövök a linkel:)
2010. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 13. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éves kapcsolatomnak lett most vége. Nagyon szomorú voltam. De 2 hétre rá megismertem egy fiút, és ha hiszed ha nem, beleszerettem az első napon. :) Ja és már bánom azt az 5 évet.. de most nagyon-nagyon boldog vagyok:) lehet veled is hasonló fog történni.
2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
[link] itt az oldal :)
2010. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én már beléptem az oldalba, nagyon jól megcsináltad!Reméljük sokan fogják használni!
2010. jún. 13. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!