Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék bátrabb olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bátrabb olyan fiúkkal is, akik tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem értem magam. A suliban elég sokakkal jóban vagyok,szinte bárkivel tudok barátkozni,nem mondhatom magam zárkózottnak. Barátnőimmel is ìgy vagyok,nem zavar,ki mit gondol,ha pl hangosan nevetek valamin. Nem idegeskedek,ha sok ember előtt kell beszélni,vagy hasonlók A baj ott kezdődik,ha olyan fiúval kell beszélgetnem,aki tetszik,vagy csak odamenni hozzá.Az eddigi barátaimmal is annyira nehezen sikerült összejönni,hogy borzasztó. Aztán utólag derült ki,hogy fölöslegesen aggódtam annyit. Más esetekben lazán veszem a dolgot,nem érdekel,mit szól az illető hozzá,leállok vele beszélgetni,ha idegen,ha nem,de amint valaki olyanról van szó,aki tetszik,szinte minden lépésemre figyelni akarok,hogy ne rontsam el,meg azon agyalok,hogy tetszem-e neki,mit gondolhat,stb... Egyszerűen teljesen más leszek,szétidegeskedem magam. Buszon,utcán is sokszor rámmosolyognak,meg hasonlók,próbálok én is,de még ilyen szinten is annyira nehéz,ha tetszik az illető. Megérteném,ha mindig ilyen lennék,de nem tudom,másokkal akkor miért tűnik olyan egyszerűnek,csak azzal ennyire bonyolult,aki bejön? És hogy kűzdhetném ezt le?
2013. márc. 17. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

ha odamegy hozzá valaki ismerkedni, aki neked is tetszik, akkor valahogy poénkodd el, h te nehezen ismerkedsz, máskülönben félreértheti, azt gondolhatja, nem érdekled, azért nem tudsz vele úgy beszélgetni, mint mással

aztán meg majd alakul, más is így van ezzel, az elején mindenki izgul egy kicsit

2013. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!