Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag pasi más értékrend?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag pasi más értékrend?!

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyok a párommal,ő is és a család is meglehetősen tehetősek.Szeretem és viszont érzem a szerelmét, ki is mutatja , már Karácsonykor bemutatott a szüleinek, nagyon jól kijövök velük is, hihetetlen vidám és közvetlen család, tényleg jól érzem magam!

Na már most a párom nem igazán enged be mindenkit a házába, két barátnőm van, akik gyerekkorom óta barátnőim, őket első perctől elfogadta ( na jó ez sem így történt, mert idő volt ) , de hogy értessem meg sok baráttal, haverral, mert nem igaz barátok ezek, hogy a párom márpedig ilyen, és nem fogtok jönni hozzánk ?! Én ezt teljesen elfogadtam már, de sokan ezért bántanak, hogy lenézi őket . Ti mit tennétek ? Hanyagolnátok az ilyen barátokat?

Nem vagyunk már tinik, 28 éves vagyok a párom 32. Ti mindenkit beengedtek a házatokba ? Ez valóban annyira válóok egy barátságban , olyan barátságban, akikkel azért nem vagyok napi szinten kapcsolatban, jó ha havonta összefutunk, vagy emailt váltunk ?



2013. márc. 17. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

érdekes.. nem engedi be őket mert mért? mit feltételez, hogy lopnak vagy kihasználják a vendéglátásokat?

mert ha egyiket sem, akkor ÉN haragudnék meg a barátomra, hogy ilyen hülye.. (bocsi, de ez a véleményem)

2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a barátodnak van igaza. Miért engedjen be olyan embereket a házába akiket nem ismer, vagy nem kedvel stb. Együtt éltek már vagy még nem? Én sem engedném be a pasim akármilyen haverjait abba a házba ahol a szüleimmel élek, nem tudom megmagyarázni miért, de ide ne jöjjenek.
2013. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Együtt élünk, de nem a szüleivel, nem mintha ez változtatna, de valahogy én ilyenért nem tudnék megsértődni valakire , akivel nem vagyok országos nagy cimbora.

Szó sincs lopásról meg ilyesmi, egyszerűen nem keresi, nem is akarja keresni ezen barátaim társaságát . Mindig mondja, menjek érezzem jól velük magam stb, de ilyen összejárós együtt névnapozós szülinapozós társaság biztos nem leszünk ezt már tudom .

Azt is tudom ezerszer jobb ember ismerő, mint én.

2013. márc. 17. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a saját házadban találkozz velük, kreativitás egyes.
2013. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves kreativitás tanár :D Nem ez a lényeg, találkozni így is szoktam velük, ők azt nem értik meg, hogy a párom nem akar mindenkit beengedni a házába , ennyi. Én ennek nem tulajdonítok nagy feneket, de ezek a haverok igen. Nekem is barátom van még a gimiből is, mégsem járkáltunk fel egymáshoz mindenkivel, és mégsem volt ebből katasztrófa.
2013. márc. 18. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!