Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha a pasitok szüleinek a házában, sz. Aros a wc. És mindezt ott alvásnál veszed észre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Vennék nekik karácsonyra WC kefét.

Amúgy azt gondolnám, hogy itt vagy az egész család, vagy a család valamely tagja nem kicsit igénytelen.

2013. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a korral nem mindig jár bölcsesség.
2013. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van, az ember nem felelős a szülei tetteiért.
2013. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem egy mai tizenéves hamarabb kenné szét vele a falom, minthogy kitakarítsa a wc-t.
2013. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tuti kiábrándulnék a fiúból is...

Egy ismerősöm a barátnőjééknél volt napközban, elment pisilni és látta, hogy egy darab kula úszik a vízben. Nem biztos, hogy a csaj hagyta ott, de a srác szakított a lánnyal.

Saját történet: barátoméknál voltam és épp hazajövőben. Anyjától búcsúztam épp, mikor apuka bement a mellékhelyiségbe és fo sni kezdett kegyetlen hangosan. Nálam kib@szta a biztosítékot, hogy ennyire lesza rja (szó szerint),hogy ott vagyok. Ráadásul előtte való éjjael esett le, hogy anyuka nem mos kezet wc után és beleiszik az ásványvizesflakonba, utána nekem is abból öntenek. Áh... Nekem ez bőven sok volt és teljesen kiábrándító. Szakítottam.

2013. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy egy apró, véletlen ott maradt kis foltról van szó (legjobbakkal is megesik), vagy arról, hogy látszik, ezer éve nem takarított senki a fürdőben...Ha amúgy a lakás tisztasága elfogadható, meg az embereké is, akkor egy ilyen miatt nem akadnék tartósan ki.

Velem is előfordult már (igaz koleszosként, ahol a csatorna-hálózattal volt valami gond, és rendszeresek voltak a dugulások), hogy lehúztam alaposan a WC-t magam után, kijöttem, majd nem sokra rá hallottam valaki káromkodását, hogy úszik a szar a WC-ben, és melyik igénytelen hagyta ott. Nem volt kellemes, de nem az én hibám volt.

2013. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan:S De ők is emberek ha egyszer előfordul nem akkor tragédia , de ha mindig olyan az igénytelenség.
2013. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, előfordulhat, de van még valami. Egy papagáj, állandóan nyitva a ketrece és minden madárszaros, még a konyhaablakuk is. Szóval minden. Nekem ez kissé undi.
2013. febr. 24. 00:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tuti dobnám. Ha a fiút nem zavarja, hogy ezt csinálják a madárral, akkor helyesli.

A wc-s rész is elég kiábrándító.

Amúgy ha a srác monogramja cs.k. és a lakhelye kezdőbetűje r., akkor főleg menekülj.

2013. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!