Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem tényleg elfejthetetlen?

Figyelt kérdés
Szóval. 17 éves vagyok és már majdnem 2 éve találkoztam egy gyerekkel. Nagyon, de tényleg nagyon jó barátok voltunk, rengeteget tudtunk hülyülni de komolyan is lehetett vele beszélni. Volt hogy egész napokat megállás nélkül átbeszéltünk. Soha nem jártunk, nem tudta hogy egy idő után beleszerettem. Aztán elmondtam neki, majdnem összejöttünk, de aztán nem, és a kapcsolatunk lassan kezdett megszűnni, egyre kevesebbet beszéltünk meg ilyenek. Nyilván azért, mert ő nem akarta hogy nekem rossz legyen hogy minden nap beszélünk, de én közben nem csak barátságot akarok. És ha mindig beszélünk akkor tovább sem fogok tudni lépni.Ezért teljesen megszűnt a kapcsolatunk. Már több mint fél éve volt hogy utoljára beszéltünk. Közben volt egykét dolog, olyanokat hallottam róla meg olyanokat csinált, ami miatt teljesen átértékelődött bennem minden és rájöttem hogy egyáltalán nem érdemelne meg. Nagyon sokat hazudott és csomószor semmibe vett de ezt persze akkor is tudtam, amikor még jóban voltunk csak akkor még eltekintettem felőle mert szerettem. És idén még nemis láttam, tavaly is valamikor nagyon rég és nem tudom mit érzek. Néha hiányzik, néha azt gondolom hogy nem. De rengeteget gondolkodok rajta, állandóan, minden nap mindenről ő jut eszembe. Próbáltam mást keresni, de nem ment, mert valahogy nem tudtam sehogy ugyanazt érezni. El fog múlni valaha ez az érzés? Mert úgy érzem, hogy akárhányszor bántott meg tudatosan vagy úgy hogy nem tudott róla, mégis még mindig hiányzik. Nem azt mondom hogy még mindig szeretem, de hiányzik és úgy érzem mintha folyamatosan rá várnék még mindig..
2013. márc. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha aha.. majd ha lesz egy több éves kapcsolatod, ahol naponta-kétnaponta találkoztok, lesz szex is, k*rva jó, esetleg együtt is éltek, esetleg ő lesz neked az első, na majd utána gondold végig, mi az amit nehéz elfelejteni.
2013. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Nekem ilyen volt az első és igen felejthetetlen. A mai napig szeretem pedig rég nemvagyunk együtt.
2013. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez természetes.. Tudod van egy olyan mondás, hogy sosem szeretünk ki igazán valakiböl, csak megtanulunk nélküle élni, majd te is megtanulsz és majd jön egy fiú aki elfelejteti veled Öt és akkor újra képes leszel vele barátként viselkedni, velem is így volt, de köztünk a távolság miatt nem lehetett semmi, még néha ma is az eszembe jut, de már van más aki fontosabb nála, neked is lesz. :) Ha a sors neked szánta, akkor még kapcsolatba fogsz kerülni vele. Az életben ha el is küldtél valaki azt életedböl, akinek még helye van a jövödben, ígyis úgyis visszafog jönni, akár mi történt vele és az akiket még magad mellett tartasz, de nincs szerepe a jövödben, ígyis úgyis elfog tünni egyszer, akárhogyis próbálod visszatartani :)


remélem újra rendben leszel :)

17/L

2013. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azóta megint jóban lettünk, sőt összejöttünk :) nagyon furcsa volt ezt visszaolvasni :))
2013. júl. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!